Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fűtől lehet valaki depis stb?

A fűtől lehet valaki depis stb?

Figyelt kérdés
Barátom az utóbbi időben egy re furcsábban viselkedik.Sokat felejt,de ez még ok.Na de olyan furcsán viselkedik.Egyszerr jó minden ok,egy óra m. már borús.Meg most kitalálta,hogy ő megtud változtatni embereket haverokat ppl.mert neki van ilyen képessége.Na szóval rettenet sok hülyesége van újabban ilyen beszólásai,jah és érzékeny lett.Létezik ez a fűves cigitől.
2010. máj. 31. 07:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Létezik.
2010. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Igen, párom is produkálja ezeket a dolgokat. Hirtelen hangulatváltozásai vannak, és állandóan varázsol valamit. Próbáld ráveni hogy ritkábban füvezzen, van akinek nagyon nem tesz jót és tényleg depressziós lesz tőle...
2010. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
először a barátodban kéne keresni a hibát
2010. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Igen tudom ezt,de ő nem ilyen volt.Kijelentette hogy neki nem probléma ha senki nem lessz már mellette és nem keresi mert ő elvan egyedül is._AM a társaság központja volt,és nagyon jókedélyű,újabban van ez vele.Meg,hogy ő gondolkodik folyamatosan és nem találja még a megoldást a dolgokra.De hogy mire mit?!Ezt sem mondja.Miost hozzánk sem jön már mondta én mejek inkább.Mondtam olyan furcsa vagy egyszer ilyen egyszer olyan olyankor könnyezik.Segiteni szeretnék rajta,mert ez igy nagyon nem jó!

2010. máj. 31. 09:35
 5/18 anonim ***** válasza:
igen
2010. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
de pl anélkül is
2010. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
skizofréniás is lehetsz a fűtől baomarc
2010. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
azt is mondja hogy ő arra született valószinűleg van olyan képessége hogy megtud változtatni embereket,van olyan energiája,és az ő fejébe én belelátok-e?Szóval ilyeneket mondd kérdezz!Tudom zavaros de ez van!Amúgy ez még csak nagyon ritkán jön rá.De most kérdeztem havert aki közőlte az utóbbi időkben nem nevet a bulikon sem csaka nézz maga elé komoran!Majd kitalálunk valamit!
2010. máj. 31. 16:50
 9/18 A kérdező kommentje:
am kösz a válaszokat,a baomarc -nak üzenem hogy nagyon értelmes ő is,a válasza ok mert lehet valaki az is rendben,de minek ez a jelző?:)
2010. máj. 31. 16:52
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves 42%os értelmiségi barátom, a füvet skizofrénia ellen is használják már ahol orvosilag lehet alkalmazni.


Kedves kérdező: a füvet depresszió ellen is használják már ahol orvosilag lehet alkalmazni. Viszont érzékenyebb lehet tőle. Az meg hogy különleges képessége van szerinte, az egyszerűen csak az ő hülyesége, én ismerek 24 éves gyereket is aki azt hiszi magáról hogy ő a sátán, és nem füvezik...Itt inkább valami betegség lehet a háttérben aminek a hatásait a fű felerősití. Ez lehetséges, de okozni nem okozza.

2010. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!