Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fűtől lehet valaki depis stb?

A fűtől lehet valaki depis stb?

Figyelt kérdés
Barátom az utóbbi időben egy re furcsábban viselkedik.Sokat felejt,de ez még ok.Na de olyan furcsán viselkedik.Egyszerr jó minden ok,egy óra m. már borús.Meg most kitalálta,hogy ő megtud változtatni embereket haverokat ppl.mert neki van ilyen képessége.Na szóval rettenet sok hülyesége van újabban ilyen beszólásai,jah és érzékeny lett.Létezik ez a fűves cigitől.
2010. máj. 31. 07:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Már írtam asszem a második voltam, az akinek ugyanilyen problémái vannak párjával:)

Nála is füvezés után jött ez elő. Energiákat küld mindenfele, és én azért nem vagyok kéeps rá mert nem vagy elég nyitott aszonta... Ez nem is zavarna, de néha olyan összefüggéseket lát hogy belecsavarodik az agyam akkor sem értem,pedig én is tudok kombinálni:D

A fű nem okoz skizofréniát, csak előhozhatja ha van rá hajlama valakinek... Alapból igen, lenyugtat, viszont a depressziót az okozhatja hogy ha sűrűn cisnálja hozzászokik a bdult állapothoz, és nyilván rondább a valóság. A bulikat én párom se élvezi, pl már nem lhet vele lemenni koncertre vagy kocsmázni mert unott arccal ül és rossz nézni... A te párod milyen gyakran szív? Ha sűrűn az gáz, valahogy rá kéne venni hogy ha letenni nem is, de legalább "bulinak" tekintse a szívást és ne mindennapi elfoglaltságnak. Az a baj hogy ezt nehéz lesz neki beadagolnod, gondolom ő is rögtön támadásnak véli. Hát mindenesetre sok szerencsét, én már jó ideje probálom meggyőzni hogy nem feltétlen minden ugy van ahogy ő gondolja :)

2010. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Értem!

Sajnos igen egyre sürübben,már nem csak a bulikon csinálja!És igy van szintén támadás minden ha ezzel "molesztálom"vagy én vagy bárki!Pedig valamit kifogunk találni mert egyébként egy olyan jólelkü rendes srác,és rossz látni hogy napról napra rosszabb....!

2010. máj. 31. 20:16
 13/18 anonim ***** válasza:
mondom h más baja van basszus...kedves utolsó...tudod amit írsz az már 1 éve megdöntött elmélet..egy baromság. NEM HOZZA ELŐ A SKIZOFRÉNIÁT, sőt, mint mondtam, segít rajta. DEPRESSZIÓ ELLEN IS HATÁSOS. Más baja lehet...nem tudom miért kell belebeszélni a fűbe a dolgot. Nem lehet valaki szimplán stresszes? vagy beteg? nah ugye...inkább próbáld megbeszélni vele, és hagyd ki a fű témát a dologból mert jóhogy felbässza rajta magát ha teljesen mástól van...lehet h egyszerűen már nem boldog melletted...
2010. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet valaki depressziós a fű után. nem közvetlen a fűtől, de pszichikailag okozhat "rossz kedvet". Nem belemagyarázni akarom, engemnem érdekel ha füvezik valaki amig ésszel csinálja (jön a lepontozás a drogellenesektől, de akkoris lehet ésszel füvezni meg eszetlenül füvezni)
2010. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

így már korrekt. tényleg okozhat rossz kedvet, miután lejössz róla, de egyénileg változik ez a dolog, nekem speciel a napi 1 cigitől tök jó kedvem van egésznap, nem leszek depis.

Abban is igazad van h lehet ésszel is csinálni...és anélkül is. Az a baj h általában(mint most is)az eszetlenre látunk példát, mivel aki ésszel csinálja azt az életben nem tudod meg h szív, kivéve ha te is szívsz. :) Ha tudnának az emberek minden egyes "füvesről" már rég legalizálva lenne. Nah mind1, a lényeg h szerintem a fű témát hagyd egy picit, hátha úgy elmondja h mi a kínja, ha így se akkor meg szerintem hagyd ott, vagy fogad el, sajnos magától nem fog változtatni az majdnem biztos.

2010. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 psytom ***** válasza:
Lehetséges...van aki egy egyszerű spanglitól totál megkattan, napokig szarul van...és van aki úgy vezet, dolgozik, vizsgázik vagy bármi...tehát ember függő. Persze függ attol is, hogy csak hétvégén és akkor is mennyit, vagy minden nap füstöl e a srác
2010. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 psytom ***** válasza:
Biztos hogy füves cigi ez? Mert elképzelhető, hogy fogyasztott valami hallucinogént(lSD, varázsgomba, LSA mag, hajnalka mag, meszkalin kaktusz, stb), van olyan ember, aki hajlamos arra, hogy egy ilyen haluc. drogon rajta maradjon. Távoli ismerettségben hallottam egy ilyenről, egy 26 éves lány 3 éve van rajta az LSD-n, egy 3 éves kislány szintjént van...
2010. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jesszusom,ez nem semmi!Én ugy tudom hogy igen csak azt,de azt is hallottam ugye,hogy felüthetik vagy mi valami szarral.Egyébként mára már nem csak bulikon és hétvégén.De a bulimk sem oylanok mostanság neki csak ül és nézz maga elé.Teljesen bunkó lett velem szemben is,félszavas válaszok stb.Sztem is emberfüggő,hiszen van akin nem látszik semmi,nála amúgy olyan is van,hogy nem tud aludni ha nincs ezt észrevettük már!De ioylet hogy:Lehetséges ,hogy van oylan képességem,hogy megtudok változtatni embereket!Szóval ezek a dumák azért nem egyszerüek tőle!Most szóltam hogy figyelgessék őt,és próbáljanak rá hatással lenni haverok is,de nem tudom mi lessz belőle.Talán ha lessz mikor jobb passzban lessz akkor én is beszélek vele!Nálunk legutóbb "beparázott"valamitől és azóta nem akródzik neki idejönni sztem.Konkrétan mert apám olyan állapotában lebaszta valamiért,na amúltkor bejött mert tudta nincs itt senki.De közőlte ő nem fél meg iylesmi!Amúgy meg tök jóban vanank a szüleimmel,csak emiatt most meghülyült.áááá és nem értem,hogy miért ilyen lelketlent játszom műsort add elő,mikor tudom ,hogy nem iylen!!!!!!
2010. jún. 2. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!