Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok tüsszenteni, meghüly...

Nem tudok tüsszenteni, meghülyülök, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám magam rávenni, hogy tüsszentsek? Rám jön de aztán elmúlik. Meg vagyok fázva, taknyom könnyem egybefolyik, könnyezek mint a franc.


melóhelyen vagyok, nincs bors, nincs napfény se amibe belenézhetnék, mert nem süt.


2010. febr. 26. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz a lámpába ez nekem mindig bejön.
2010. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szagolgass borsót.

vagy csiklandozd vmivel az orrod, esetleg tépd ki egy orrszőrödet:D én ettől egyszer bekönnyeztem rendesen és tüszzentettem is vagy 3ayt.

2010. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szokott segíteni, ha finoman visszaszívogatom az orromon a levegőt (mint amikor jön a roham), kitátom a szám, felkészülök, és akkor egy idő után sikerül. Ha végképp nem, akkor azzal előzöm meg a rohamot, hogy folyamatosan fújom az orrom, nem várom meg, míg csiklandoz. Néha erősebben fújom meg, de egyszerre mindig csak az egyik lyukat, a másikat szigorúan befogom, nem maradhat nyitva ilyenkor a kettő, de befogni sem szabad a kettőt egyszerre.
2010. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó egy állapot:S Én ilyenkor el szoktam képzelni, hogy mekkorát fogok hapcizni, miután beszívtam a levegőt. A lényeg, hogy nem gondolok bele, mi lesz ha nem sikerül.
2010. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!