Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan sikerült kilábalni az...

Hogyan sikerült kilábalni az öngyilkosságból? Kérlek segít. S

Figyelt kérdés

19 evés fiú vagyok, nagyon sok rossz ért(többek között egyik legrosszabb ami történhetett) ezt most itt nem részletezném,de ha vki gondolja privatba leiratom

én általában nem vagyok ilyen,de most kilátástalan helyzetben vagyok

mit tegyek?


2011. febr. 15. 22:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16:26-os vagyok, írtam privit, remélem megkaptad.
2011. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha nem kaptál volna még elég segítséget,írhatsz nekem is!Szerintem alapvető dolog,hogy legalább megpróbáljunk

segíteni embertársainkon!Ezért is nagyon jó ez az oldal!


15/L

2011. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia, ha gondolod írj privit, szeretnék megpróbálni segíteni!

U.i.:Sose add fel!

2011. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

nekemis irhatsz privit:)

varom.

2011. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
figyelj... velem is volt ilyen, de... Gondolj csak bele! Meghasz, mennyien fogják sajnálni, anyu apu barátok akár ha van tesód az is...következményei...és lehet h könnyeb a halál,de gondolj bele! ha meghalsz nem lácc, nem hallassz, nem... nem történik semmi, vagy ha igen, az fasza. de nem tudom, a halálból nem jöttek még vissza, ha meggondolod magad miközben zuhansz lefelé egy épületről, akkor mit csinálsz? Nem ijeszt meg a halál gondolata? én majdnem kiugrottam a kocsiból az autópályán. megilyedtem. nem is gondolok többé erre. légyszíves, ne tedd.
2011. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
NEM AZÉRT SZÜKETTÉL H MEGHALJ! (előző válaszoló voltam)
2011. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
(szüLettél*)
2011. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ment a privat
2011. febr. 24. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!