Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne ebből kilábalni?

Hogyan lehetne ebből kilábalni?

Figyelt kérdés
Lassan 6 hónapja egyfolytában azt érzem, hogy el van cseszve minden és semmi nem jön össze nekem, (nem önsajnáltatás, hanem mások által is elismert LÁTVÁNYOS "szerencsétlenség") ilyenkor magamba zuhanok és csak azt várom, hogy elaludjak. Néha van egy-két jó pillanatom, de az sem tart sokáig. Iszonyú stresszes vagyok és néha már rosszul vagyok ettől néha pedig csak úgy bekattanok. Már egy ideje nem merek felszállni a BKV-ra sem mert Iszonyodom attól a gondolattól, hogy emberekkel legyek egy légtérben, ezért átraktak magántanulónak is és a napom kb abból áll, hogy otthon vagyok és csak, ha nagyon szükséges akkor lépek ki a lakásból.Hogyan lehetne ebből kilábalni? A problémámhoz már szakember segítségét kellene kérnem?
2010. ápr. 13. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Már rég szakemberhez kellett volna fordulnod, nem lett volna szadad hagynod, hogy idáig fajuljanak a dolgok. Keress fel egy pszichológust minél hamarabb, hátha még nem késő!
2010. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi lehet ebből? Rosszabb lesz?
2010. ápr. 13. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségre utaló jelek!!!
2010. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez rosszul hangzik! Köszönöm a válaszodat!
2010. ápr. 13. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem szoktasd magad emberekhez,azert is menny BKV-ra azert is torj be a tomegbe :D nemfognak megenni

(nah most nagyon jót mondtam... ez most neked tutíí hogy nemsegitett sokat)

2010. ápr. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
háát... nem igazán.
2010. ápr. 14. 08:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemrég muszáj volt kimozdulnom és ugye utaznom is kellett és kb. a 2. megállónál le kellett szállnom, mert elvörösödtem és szédülni kezdtem és csak olyan félóra múlva tudtam újra rászánni magam, hogy felszálljak a villamosra. Szóval nem olyan egyszerű.
2010. ápr. 14. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!