Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnék csinálni? Állandóan...

Mit tudnék csinálni? Állandóan öngyilkosság jár a fejemben.

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 01:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Apu meghalt mikor 4 éves voltam:( Köszönöm a linkeket megnéztem őket,segítettek!:) Pszichiáterhez is elfogok menni.Köszönöm a válaszokat:)
2011. jan. 22. 11:35
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld meg nem feladni. Gondolj arra, hogy később milyen szép életed lehetne, mennyi mindent elérhetnél, ha nem futamodsz most meg. Tudom, hogy nehéz, és nagyon rossz most, de biztosan nem lesz mindig ilyen. Próbáld kibírni ezt az időszakot.


Amin tudsz, azon igyekezz változtatni, tanulj, tűzz ki magad elé célokat, amiket el szeretnél érni, akár hosszú távúakat is, és kezdj el dolgozni a megvalósításukon. A legtöbb dolgon tudsz változtatni.


De amin nem, azt el kell fogadnod, még ha nehéz is. Természetes, hogy ilyenkor rosszul érzed magad, sírj nyugodtan, sajnáld magad pár napig, de gondolj arra, hogy nem tarthat örökké a fájdalom, és jönnek majd jobb napok. Ne csak a rosszat lásd meg, hanem a jót is, sokszor az apró pillanatoknak lehet legjobban örülni, élvezd ki ezeket.


És az is segít, ha van valaki, akiről gondoskodnod kell, pl. egy kis állat (akár hal is), vagy olyan feladat, amit csak te tudsz megcsinálni, ez visszatart attól, hogy feladd, hiszen nem hagyhatod cserben.


Fel a fejjel!

2011. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom amit írtam.De azt hittem megint csak egy divat depressziós kérdez.A történetedet ismerve már más a helyzet.Ebből a helyzetből nehéz a kiút,de még túl fiatal vagy hogy ilyesmin gondolkozz.Ki kell bírnod a felnőttkorodig valahogy,mást nem igazán tehetsz.Utána viszont meg kell próbálnod a saját lábadra állni.Találj magadnak egy rendes srácot majd(előny ha művelt,gazdag,ebben azért vagyok biztos,mert én is így jöttem össze a mostani feleségemmel,bár az anyagi jólétet csak akkor mutattam meg neki,mikor már hozzám jött,azóta még vidámabb,ki érti a nőket),és te is boldog lehetsz.Az agyturkálók nem sokat tudnak segíteni,ők boldogságot nem adnak neked,a pénzedet ellenben lenyúlják,meg elmondják mit kellene csinálnod.Na persze...A gyógyszerek átmenetileg ugyan segíthetnek,de az alap probléma megmarad.Ezen kell változtatni,ahogy lesz rá lehetőséged.Sok sikert kívánok neked.
2011. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én vagyok az első válaszoló.Ajánlom tényleg figyelmedbe Dr.Csernus Imre videóit, nagyon okos ember,és a legjobb pszichiáter szerintem az országban!

Örülök hogy segítettem,és gondolkozz el rajta,ha kell nézd meg többször!Én is depós voltam 2 éve,de én azt hittem bele halok a nélkül h öngyilkos lennék...borzasztó rossz érzés,és szinte tudom, hgy például ha valaki téged elkezdene sajnálni miközben beszélgetnétek, tehát ha át ölelne hogy "jahj na gyere ide" ...el kezdel bőgni és eleged van mindenből,kisírod magad.Rám hallgass bízz magadban,mert elvesztetted az önbizalmad!Keresd meg!Harcolj érte!Sikerülni fog!

Még egyszer örülök hogy picit segítettem a linkekkel,és egy másik emberke is megköszönte a válaszolók között, neki is üzenem hogy nincs mit.

Engem az ilyen dolgok mint Csernus,borzasztó sokat segítettek, hiába néha ordibál, az csak álca ordibálás, segít felfogni az élet értelmét,és a mondani valóját!Figyeljetek oda és nem is gondolnátok,melyik az a szikra aminek ki kell hogy gyúljon.Sok szerencsét kívánok!

2011. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Csernus szakember,mint minden művelt ember a saját területén ugyebár,de a legjobb ha az azt megelőző választ próbálod majd meg.Hatékony,költségmentes.
2011. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok az aki Csernus videóit említette...kedves kérező, az előttem lévő emberkének is igaza van,és a legjobb ha mindkettőnk tanácsát meg fogadod,több dolog kell ahhoz h meg gyógyuljon a lelked.Szóval próbáld a két véleményt és segítséget "turmixolni"

Menni fog!

2011. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. jan. 22. 14:07
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, mindkettőnk válaszából próbálj egyet gyúrni.Ha mindkettő sikerül,boldog ember lehetsz.De a pénz önmagában kevés,a megbízható,szerető társnak is ott kell lenni hozzá.Úgy lesz kerek.
2011. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!