Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnék csinálni? Állandóan...

Mit tudnék csinálni? Állandóan öngyilkosság jár a fejemben.

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 01:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ajánlom hogy sorban nézd meg,és vedd komolyan nagyon,meglásd megváltozik minden...


1. http://www.youtube.com/watch?v=8PWJzDh09VU


2. http://www.youtube.com/watch?v=nwi4a_cgQWg&feature=related


3. http://www.youtube.com/watch?v=gwUYIyji6bo&feature=related



Nagyon kérlek nézd végig! Az elsőtől a harmadikig!

2011. jan. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A te problémádra itt lehet a segítség még pluszban, ezt is nézd meg


[link]

2011. jan. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Tedd meg.Utána nem fog.
2011. jan. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: Oks.Köszi
2011. jan. 22. 02:02
 5/18 anonim ***** válasza:
hát ennyiből nem tud senki tanácsot adni , korod , nemed , mi a gondod mesélj egy kicsit
2011. jan. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,15 éves és volt ez az egész WB-s baleset.Kingát és Mesit ismeretem.Nagyon kivagyok:( De nem is ez a fő probléma.Hanem az hogy -szerintem- anyukám nem szeret.Állandóan lehülyéz,azt mondja rám hogy barom vagyok és hogy egy hiba voltam.Semmiben sem támogat elég neki hogy csak úgy vagyok,és ha valami történik én leszek lecseszve.Mindig én vagyok a sz@r/szemét/köcsöG...:( Rengeteg minden felgyülemlett,kivagyok hogy a dédnagypapám kórházban van , mert ő az egyik legfontosabb személy az életemben,vele tudom megbeszélni a gondjaimat..De most.:(Nagymamám meg halt '08ban attól is kivagyok..Csak a probléma van '11-ben:( Voltam már pszichológusnál de nem használt,a gyógyszereimet tőladagotlam aztán egy idő után már nem adtak.Ráadásul ronda,kövér és fogszabályzós is vagyok.:(
2011. jan. 22. 02:14
 7/18 anonim ***** válasza:

huh akkor először is részvétem,

akkor azért fiatalon ért téged pár dolog :(

anyuddal nem lehetne rendesen beszélni ? biztos csak sokat dolgozik és mire hazaér már frusztrált

apuddal mi a helyzet?

a pszichológussal nem tudtál rendesen beszélni ? gyógyszeren kívül másban nem segített? (azzal mondjuk én is így jártam hogy nem ír fel nekem többet)

azt meg hogy ronda vagy nem hiszem , mindenki szép a maga módján , szerintem csak nincs önbizalmad

2011. jan. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy végig nézted e a linkeket ,de nagyon hasznosak!
2011. jan. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokat segítettél, első válaszoló.

Köszönöm szépen.

Remélem a Kérdezőnek is :)

2011. jan. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Először is tudnod kell, hogy a tinédzser kor mindenki számára egy nagyon nehéz korszak : kiborító a szüleidnek, neked, a tanáraidnak...

Nekem sem volt könnyű ez a pár év annak idején, hol sírtam, hol egy senkinek éreztem magam, hol azon harcoltam, hogy felnőttként elismerjenek... RÉMES VOLT!!!


Aztán magamtól rájöttem, hogy önbizalomnövelő módszereket keressek magamnak, így vészeltem át ezeket az éveket...


Persze nekem soha nem járt öngyilkosság a fejemben!!!


Szerintem te depressziós vagy, ez egy betegség, amit orvosnak (pszichiáternek!) kell kezelnie.

Menj el orvoshoz és a kapott gyógyszereket nagyon pontosan szedd.

Mondd el az orvosnak, hogy öngyilkossági gondolataid vannak, ő tud rajtad segíteni!!!


Anyukád segítségére is szükséged lenne, valahogy vele is rendezned kellene a kapcsolatodat...

2011. jan. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!