Feladjam az álmomat?

Figyelt kérdés

Pici koromban imádtam mikor a fényképezni imádó unokatesóm felöltöztetett az anyukájának a legszebb ruháiba, kisminkelt és fotózgatott...mindig is arról ábrándoztam, hogy modell lehessek...nem az a playboy meg ilyesmi, divatmodell szeretnék lenni.:) a divatért is odavagyok, a fotózás mellett az egyik szenvedélyem. csak a pénz korlátoz...

most leszek 15 éves és lenne egy lehetőségem. Kaptam egy üzenetet egy fotóstól, hogy a képeim alapján szeretne látni, szeretné ha a modellje lennék. viszont...ugye most kezdtem bele a középiskolába és hálát mondhatok az égnek, hogy felvettek, mert ide akartam jönni és a világ legjobb sulija.:) de ide nagyon sokat kell tanulni. nagyon erős iskola. sőt, 2 nyelvvizsgát is ad és mindenképpen jó lenne ha teljesen kijárnám, és egyetemre is szeretnék menni...

viszont nem tudom, hogy a modellkedés mellett lenne e rá lehetőségem. az is gond - bár az kisebb - hogy a magasságom csak a fotómodellkedést engedné meg(165cm), de ugye még nőhetek, de ha nem a fotómodellkedéssel is boldog lehetnék.:)

az édesanyám csak bíztat, nem lenne az sem ellenére ha külföldre kellene utaznom. teljesen támogat. csak félek belekezdeni az iskola miatt...nem tudom, hogy ez így működne-e...:/

tanácsokat szeretnék kérni, véleményeket...előre is köszönök minden értelmes hozzászólást.


2011. jan. 17. 16:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

gondoltam:) csak én már mélyebben belegondoltam:D

felhívom...hátha:) szerintetek ha ő hív, akkor is ilyen rengetegsok pénzbe kerül egy portfólió??

2011. jan. 17. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!