Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megvalósíthatom az álmomat?

Megvalósíthatom az álmomat?

Figyelt kérdés
Én nekem az lenne a nagy álmom, hogy orvos legyek. Sajnos ált. suliba 3-as voltam most elektrotechnikára járok, de most már akarok tanulni, ha kell egész nap nem vagyok hülye, csak sajnos nekem 13 éves korom óta depresszióm volt és le*szrtam az egész tanulást, de már ujra akarok tanulni.
2010. szept. 4. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
IGEN
2010. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagy depressziós, igaz?

Szerintem igen, megvalósíthatod, hajts rá fizikából, bioszból, stb. :)

2010. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

OFF: Rohadt jó szakmát tanulsz, egyébként. Olyan munkahelyed lehet, hogy csuda! Komolyan!


Középsuli után nem muszáj dolgoznod, mehetsz egyetemre. Szóval persze, szurkolunk Neked! :)

2010. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán ;)
2010. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék orvos lenni mert én régen daganatos voltam, és én is szeretnék segíteni az ilyen embereknek, és bármennyit is kell tanulnom, hát akkor tanulok akár egész nap is. És köszönöm a válaszokat
2010. szept. 4. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=k00uMAclKCc


Ezt nagyon szeretem! És sok sikert

2010. szept. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remek ember vagy. Ha komolyan gondolod, akkor semmi akadálya, "csak" tanulnod kell! Nagyon komolyan kívánok Neked sok sikert.
2010. szept. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!