Feladjam az álmomat?

Figyelt kérdés

Pici koromban imádtam mikor a fényképezni imádó unokatesóm felöltöztetett az anyukájának a legszebb ruháiba, kisminkelt és fotózgatott...mindig is arról ábrándoztam, hogy modell lehessek...nem az a playboy meg ilyesmi, divatmodell szeretnék lenni.:) a divatért is odavagyok, a fotózás mellett az egyik szenvedélyem. csak a pénz korlátoz...

most leszek 15 éves és lenne egy lehetőségem. Kaptam egy üzenetet egy fotóstól, hogy a képeim alapján szeretne látni, szeretné ha a modellje lennék. viszont...ugye most kezdtem bele a középiskolába és hálát mondhatok az égnek, hogy felvettek, mert ide akartam jönni és a világ legjobb sulija.:) de ide nagyon sokat kell tanulni. nagyon erős iskola. sőt, 2 nyelvvizsgát is ad és mindenképpen jó lenne ha teljesen kijárnám, és egyetemre is szeretnék menni...

viszont nem tudom, hogy a modellkedés mellett lenne e rá lehetőségem. az is gond - bár az kisebb - hogy a magasságom csak a fotómodellkedést engedné meg(165cm), de ugye még nőhetek, de ha nem a fotómodellkedéssel is boldog lehetnék.:)

az édesanyám csak bíztat, nem lenne az sem ellenére ha külföldre kellene utaznom. teljesen támogat. csak félek belekezdeni az iskola miatt...nem tudom, hogy ez így működne-e...:/

tanácsokat szeretnék kérni, véleményeket...előre is köszönök minden értelmes hozzászólást.


2011. jan. 17. 16:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ahhoz, hogy normális, lelkileg egészséges, befutott, jól kereső modell legyél az esélyed 0,0000001%. Ahhoz, hogy normális, jól kereső, lelkileg egészséges, nem kihasznált felnőtt ember legyél az esélyed 100%. Az hiszem a döntés innentől kezdve nem kétséges :) Hobbimodell meg később is lehetsz, csak úgy nem fogják tönkretenni az életed. Azt sose feledd, hogy akik a modelleket dolgoztatják, a modelleket áruként és nem emberként nézik...
2011. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

kedves 1. válaszoló!

köszönöm a kommentet:)

ebbe belegondoltam, hogy áruként kezelik az embert és nem lenne gondom vele. nem az a fajta lány vagyok aki kapható drogokra és egyebekre, még a cigit is kerülöm...igazad van, de azt is vegyük hozzá, hogy ez az álmom és az orrom alá dugtak egy lehetőséget a megvalósítására.

2011. jan. 17. 16:59
 3/11 A kérdező kommentje:
és ha divatmodell szeretnék lenni, nem nagyon lenne rá lehetőségem később. bár...nem hinném hogy egy Mihalik Enikő vagy Palvin Barbara "szintre" eljuthatnék...de ha küzdök érte...
2011. jan. 17. 17:01
 4/11 A kérdező kommentje:

csak még valamit:)

az előbb említett lányok sem drogosak, egészségesek és nem is anorexiásak:)

2011. jan. 17. 17:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fejezd be a sulit és ha tényleg látnak benned fantéziát akkor kelleni fogsz nekik késöbb is.Nehogy az legyen h irgérnek mindent és pár évig még tényleg be is tartják,aztán meg amikor már ugyérzik kiöregedtél(modelleknél elég hamar)nem tartanak majd réd igényt és akkor nem mindegy h lesz e mögötted valami suli háttér és el tudsz e helyezkedni vagy ott állsz a modell melonak annyi és még végzettséged sincs.Sok jót igérnek de ne dölj be ennyi idősen.Nekem is irtak már párszor iwiwen hoyg tetszenek a képeim nekik,de én vissza se irok pedig én 25 vagyok.Sajnos hidd el h kevés megbizható vég van Magyarországon,külföldön is csak addig jo az ember amig ki nem öregszik,nézd meg a sok modellöngyilkosságot is a külföldieknél,biztos h valami ott nincs rendben.
2011. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én írtam az előbb is.


Én zenész akartam lenni, majdnem elbuktam az érettségit, de sikerült átvergődnöm rajta, aztán Budapestre költöztem, hogy zenész lehessek.


Azóta 10 év eltelt, informatikus lettem. Jól keresek, nyugodtan megélek belőle és a zenei egy szeretetteljes hobbim maradt :) És jól döntöttem :)


Üdv, Tomi from Space

2011. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Más is tanul a modellkedés mellett.

Nem kell kizárnia egyiknek a másikat.

2011. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
húú :) szerintem ne halaszd el a lehetőséget. ha nagyon akarod akkor tudsz a tanulásra és a modellkedésre isi dőt szánni. :D
2011. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat és az ellenérveket is egyben!:)
2011. jan. 17. 17:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem azt, hogy hírtelen olyan rengeteg felkérésed lenne, hogy ne tudnál tanulni mellette. Jelezz vissza, hogy mész. Próbafelvételeket csinálnak úgyis előbb, azután, ha azok tetszenek, visszahívnak. Azután elég elgondolkoznod.
2011. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!