Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan irányithatom az álmomat...

Hogyan irányithatom az álmomat alvás közben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
sehogy
2009. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ToXeN ***** válasza:
64%
Sehogy! ...mert ha eljut a tudatodig, hogy te most ezt az álmot irányítani akarod és ezt meg is próbálod akkor az azt jelenti hogy eléggé tudatodnál vagy és emiatt fel fogsz ébredni!
2009. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát igazából nem tudom, nekem csak akkor szokott sikerülni, amikor így hirtelen rájövök az álmom közben, hogy hú, most álmodom, tehát azt csinálok amit akarok... Ilyenkor mindig arra gondolok, amit szeretnék látni és ami jó lenne, hogy megtörténjen és akkor úgy lesz. De gyakran nem jövök rá, hogy álmodom, akkor nem tudom irányítani, csak történnek az események.
2009. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is sikerült már,hogy rosszat álmodtam éppen,és csak arra emlékszem h elkezdtem a szememre koncentrálni,és kinyitottam,felébredtem:D ez akármikor sikerül ha rosszat álomdok...de irányítani nemtom:S pedig állat lenne:D
2009. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is csak akkor sikerült eddig, amikor rosszat álmodtam. Mikor már nagyon féltem, vagy tudtam, hogy most valami rossz fog történni, átalakítottam azálmot, úgy hogy én jöjjek ki jól a helyzetből, vagy egyszerűen felébresztettem magam.
2009. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Úgy hívják ezt, hogy tudatos álmodás.

Keress rá :)

2009. dec. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha álmodás közben azonnal feltudsz kelni, !ha akarsz akkor egyszerűen irányíthatod az álmodat. Oda mész ahova akarsz.

De én egyszer azt álmodtam, hogy irányítom az álmomat.

2009. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!