Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lefekszem hajnali 2kor és...

Lefekszem hajnali 2kor és felkelek 6 és fél óra múlva fél9 körül? Nem kevés ez az alvás? Normális ez?

Figyelt kérdés

17f


vagy még erőltettessem az alvást?


2011. jún. 29. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:

ezt te tudod, mi nem :D


fáradt vagy délelőtt, vagy délután van úgy hogy el akarsz aludni napközbe?


ha igen , akkor keveset alszol , ha nem ,akkor jó az neked úgy . amúgy meg miért 2kor fekszel le és miért nem 11kor?

2011. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát 17 évesen szerintem kevés! Nem erőltetni kell az alvást, hanem még éjfél előtt elaludni. Ha nincs különösebb ok arra hogy miért hajnali 2-kor fekszel akkor inkább feküdj előbb.
2011. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D okés:D facebook és egyebek az ok:D
2011. jún. 29. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy ember átlagos alvásigénye kb 8 óra de van aki kevesebb alvással is ki tudja aludni magát.
2011. júl. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is kb. ennyit szoktam aludni. 17/f
2011. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

hát én azt honnan tudjam, hogy mikor fekszel és mikor kelsz?


de komolyra fordítva. annyit alszol amennyi jólesik. ha magadtól kelsz fel fél 9kor, akkor nem kell vissza erőltetned magadat álomországba.

2011. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is ilyenkor fekszek és kelek
2011. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En 18 eves vagyok. 12. osztalyos. Naponta kb 4 orat alszok. Van olyan ejszaka is amikor le sem fekszek. Reggel 7-9 kozott almos vagyok altalaban, aztan nincs semmi gondom. Ezen kivul naponta teniszezni jarok. Akar reggel 5tol is.
2011. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!