Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én undorodom a piercinges...

Csak én undorodom a piercinges, fültagitos emberektöl?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 18:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%

én is undorítónak találom akinek fültágítója van. egyszer meg tenném hogy be tenném az ujjam a tágítójába és izomból le szakítanám a fülével együtt.

a pircinggel semmi bajom,valakinek jól áll valakinek nem

2011. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
A fültágító szerintem is undorító. A piercing nem az, amíg valaki nem viszi túlzásba (1-2 még belefér, de több nem).
2011. jan. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Én nem undorodom tőle, de néha elég röhejesnek tatom: egyszer elmentem pizzázni, és háttal nekem ült egy fültágítós srác- a fülén keresztül láttam, hogy mit eszik!!! De nem tartottam visszataszítónak, inkább jót röhögtem :D
2011. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Pírszing legfeljebb extrém rokker/bennszülötteknek áll jól, egyéb emberekenn taszító.

Amúgy mire jó a fültágító? H legyen rajta 1 nagy lyuk? :O

2011. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én főleg azoktól az emberektől undorodom akik nem bírják elviselni ha valaki csak kicsit más mint ő!
2011. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 szamóca. ***** válasza:
100%

namár no. :D

undorodni egy embertl mert van rajta valami ami édes kényes kedveteknek nem tetszik?:D

valóigaz, ez bizony felszínes képmutatás sajnos aztkell mondjam =(

de nem baj, én is felszínes képmutató vagyok: utálom az olyasn embereket akik nem képesek elfogadni valamit ha kicsit más, utálom az olyanokat akik túl sokat foglalkoznak másokkal, utálom a "csak én..." kezdetű kérdéseket, utálom a felszíneseket, és azoakt akik csak azért, mert nekik nem tetszik egy fültágító ugygondolják menőtrendi dolog olyanokon gondolkozni hogy milyen lenne kitépni azt a füléből.

most én is kaparjam ki a szemed mer nemtetszik?:D


egyébként igen, a túl nagy fültágító még szerintem sem kimondottan esztétikus, de a nem túl nagy nézhet ki jól. a pcket szeretem, főleg extrém helyeken. fhujdeundorítóvagyok ajaj:D

2011. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Már nem azért de mi undorító van abban hogy ha valakinek a fülében nagyobb a lyuk mint máséban :D

Akinek ezzel baja van az minimum debil vagy nagyon finnyás :D

Elvagytok kényeztetve :D

2011. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

17:02

ámen:D

egyet értek

2011. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%

Ha már belefér a péniszem akkor már gááz!!!

Ilyen fültágító még félcentisig elmegy de fölötte már pfff gagyi!!!Aki ilyet hord hogy spray doboz kupakját annak vagy elmebaja van vagy csak kisebbségi komplexusa!!!

Üdv!

2011. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
10%
Én is undorodom de naon csúnyák(N)(N)(N)
2011. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!