Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichopata / szociopata...

Pszichopata / szociopata vagyok? Mi a véleményed? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A családomon kívül 2 srácot, és 1 csajt tartok fontosnak.

A csajt már fél éve nem láttam, de össze akarok jönni vele, és ezért szó szerint bármit megtennék! (Ez néha a körülöttem lévő embereket megijeszti...)

Ha valamit csinálok az általában a csajért van... Pl. 2 évet jártam suliba, csak mert ő ott volt. Most is suliba jár a csaj, engem oda nem vettek fel, ezért alapítok egy céget hogy felvegyem a csajt alkalmazottnak ha megvan a szakmája. Máshova úgysem fog tudni elhelyezkedni mert arról én gondoskodok.


A többi embert levegőnek nézem, vagy jobb esetben felhasználható tárgynak "hasznos hü...éknek" tartom. Kivétel nélkül mindenkinek szemrebbenés nélkül hazudok, azt mondom amit hallaniuk kell v. amit hallani akarnak (profin csinálom, meg se várom a kérdést, máris mondom a kitalált mesémet, amiben nincs hiba.) Nem számít hogy ki az, lehet rokon, ismeretlen, tanár, orvos v. akárki.

Nem is izgat, hogy mi lesz a következménye (én majd kidumálom, ő meg se kutyám, se macskám).


Egyszer küldtek suli pszichológushoz (ofő küldött, mert a suliban egy tesztet rosszul töltöttem ki). Értelme egyáltalán nem volt... Mivel kiváló érzékem van a pszichológiához, és sok ilyen témájú könyvet olvastam 3 lépéssel az agyturkász előtt jártam, és én irányítottam őt...


Mindig van nálam egy borotvaéles katonai kés (csak úgy van, nem kimondottan önvédelemből, és nem támadás miatt), amúgy kedves, barátságos vagyok, felidegesíteni szinte lehetetlen, kivétel ha a csajról van szó, akkor viszont nem mérlegelek, bárkivel szembeszállok félelem nélkül Persze ez egy tanárral nem nagy poén, a vetélytárs aki rá hajt, az már komolyabb ott bármit bevetek, de pl. 2 cigánygyerek akart kirabolni oszt. kiránduláson, a csajjal voltam kettesbe, már azzal felba..tak hogy megszólítottak aztán késsel a kezében elkezdett az egyik fenyegetőzni...

Ilyenkor állítólag egy normális ember halálra van rémülve, és odaadja a cuccait vagy elrohan... Én higgadtan, félelem nélkül szorítottam a késem a hátam mögött, és arra gondoltam hogy kiiktatom őket. (Sötét volt az utca, csak 4-en voltunk, gondolkodtam, a késesnél ha torok akkor véres vesz a ruhám, ha szív, akkor még tud üvölteni, és a másiknak ki kell törnöm a térdét, aztán ugyanígy... közben már a buszról, a boltban a hypóról gondolkodtam, aztán jött valaki, és elmentek...)

Volt még egy hasonló eset amikor a haverom vitt üzletelni egy dakotatáborba (én csak kísérő voltam, nem tudtam hogy hova megyünk), 3 dagadt kigyúrt cigány, 1 csaj, és 1 gyerek volt ott... az egyik cigány meg akarta ütni a haveromat... én egyből néztem hogy tőlem egy karnyújtásnyira van egy acélcső, nézem... tőlem jobbra a csávót fejbe csapom, aztán tőlem balra (oda már nem kell mentőt hívni), a haverom meg csak csinál valamit... közben a cigánygyerekre néztem, és mondtam magamban "ha apád el..asz valamit itt döglünk meg." Szerencsére minden jól alakult.


Érdekelne minnél több embernek a véleménye a személyiségemről, pszichopata vagyok, vagy normálisan gondolkodom?


2010. dec. 1. 23:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Antiszociális személyiségzavarod van valószínűleg, boldog az soha nem lehetsz ha nem gyógyulsz meg, de az antiszocok nem szoktak.

Sajnálom a barátnődet, élete legrosszabb döntése te voltál, nem szereted, hanem a tulajdonodnak tartod.Gondolom a gyerekeidet majd ütni fogod és lelkileg tönkrevágni.

2010. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
pszichopaták legtöbbször nagyon higgadtak, ez is a betegségük lényege.
2010. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Senkit nem szoktam ütni, bántani, sem embert, sem állatot, de főleg nem családtagot...


Önvédelmi esetben is megfontolom a dolgokat, leginkább próbálok belőle higgadtan kilépni...

Persze ha egy cigány késsel a kezében fenyeget nem fogok neki könyörögni, inkább használom a pengémet... (Szerintem ha valaki késsel a kezében rabol a sötét utcán számít rá hogy egyszer ottmarad...)

2010. dec. 20. 22:41
 34/35 anonim válasza:

tudatos vagy, és nem feltétlenül beteg. (tudatosnak lenni önmagában biztosan nem betegség!) a tudatosság amúgy veszélyes dolog, mert nem mindig kérdez, amikor kéne. :) példa: meg akarsz nyerni egy futóversenyt. tudod, hogy képes vagy megszerezni az első helyet, ha doppingolsz, és tudod is a módját, hogyan ne bukj le. eszerint is cselekszel, mindent megszervezel, és meg is szerzed az első helyet, mindenki téged ünnepel: megnyerted a versenyt?


manipulációval elérheted (szerintem) bárkinél, hogy egész életében önszántából (sőt, akár örömmel) veled akarjon maradni. azt nevezed szeretetnek, ha megtalálod a módját, hogy valaki egész életében veled akarjon maradni? valóban arra vágysz, hogy valamiféle munka eredménye legyen az, ami miatt valaki ezt akarja? nem fog jönni a bizonytalanság, hogy ezt a munkát akár más is elvégezhetné, és akkor már nem téged szeretne? (hiszen TUDOD, hogy egy eljárásmód vezetett el téged is a célig) ki vagy te valójában, hogyha nem azt csinálod, ami kedvedre való lenne, hanem azt, ami a célravezető? mármint kinek az életét éled? kárpótol-e az így elért eredmény?


sajnos, vannak olyan célok, amiket nem lehet elérni. esetleg a felszínen. az intelligenciát és a tudatosságot önmagad felé kell irányítani, megpróbálni a legtöbbet felszínre hozni a benned rejlő értékekből, és bízni abban, hogy ezáltal magadhoz fogsz vonzani olyan dolgokat/eseményeket/személyeket, amiket manipulációval vagy az akarat más formájával próbálnál megszerezni.


vagy ez hülyeség?

2014. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Manton Jager válasza:

De miért kéne a bizonytalanra játszania, sokkal nagyobb melóval előhozni a Jót, a Szépet, és másra bízni a Dötést, ami neki fontos, mikor tapasztalatai alapján sokkal biztosabb, gyorsabb, és energiakímélőbb módszer a manipuláció...? ÍEgyetlen racionális okot mondjatok.

Ha belebukik, most vagy később, az szívás. De ha nem bukik bele, akkor miért volna rosszabb, ha így kapja meg a csajt, mintha minden héten rózsát vesz neki...?

Mindenki manipulál vmilyen szinten, aki jól csinálja, annak könnyebb az élete, és aki még jobban csinálja, annak imádott hölgye a büdös életben nem jön rá, hogy át van baszva a palánkon. Kívülről nézve más lehet, de amikor benne vagy, és boldog vagy, akkor nem érzékeled a különbséget. Szóval, mi a fenéért ne lenne ez Igazi Boldogság?!

2014. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!