Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichopata / szociopata...

Pszichopata / szociopata vagyok? Mi a véleményed? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A családomon kívül 2 srácot, és 1 csajt tartok fontosnak.

A csajt már fél éve nem láttam, de össze akarok jönni vele, és ezért szó szerint bármit megtennék! (Ez néha a körülöttem lévő embereket megijeszti...)

Ha valamit csinálok az általában a csajért van... Pl. 2 évet jártam suliba, csak mert ő ott volt. Most is suliba jár a csaj, engem oda nem vettek fel, ezért alapítok egy céget hogy felvegyem a csajt alkalmazottnak ha megvan a szakmája. Máshova úgysem fog tudni elhelyezkedni mert arról én gondoskodok.


A többi embert levegőnek nézem, vagy jobb esetben felhasználható tárgynak "hasznos hü...éknek" tartom. Kivétel nélkül mindenkinek szemrebbenés nélkül hazudok, azt mondom amit hallaniuk kell v. amit hallani akarnak (profin csinálom, meg se várom a kérdést, máris mondom a kitalált mesémet, amiben nincs hiba.) Nem számít hogy ki az, lehet rokon, ismeretlen, tanár, orvos v. akárki.

Nem is izgat, hogy mi lesz a következménye (én majd kidumálom, ő meg se kutyám, se macskám).


Egyszer küldtek suli pszichológushoz (ofő küldött, mert a suliban egy tesztet rosszul töltöttem ki). Értelme egyáltalán nem volt... Mivel kiváló érzékem van a pszichológiához, és sok ilyen témájú könyvet olvastam 3 lépéssel az agyturkász előtt jártam, és én irányítottam őt...


Mindig van nálam egy borotvaéles katonai kés (csak úgy van, nem kimondottan önvédelemből, és nem támadás miatt), amúgy kedves, barátságos vagyok, felidegesíteni szinte lehetetlen, kivétel ha a csajról van szó, akkor viszont nem mérlegelek, bárkivel szembeszállok félelem nélkül Persze ez egy tanárral nem nagy poén, a vetélytárs aki rá hajt, az már komolyabb ott bármit bevetek, de pl. 2 cigánygyerek akart kirabolni oszt. kiránduláson, a csajjal voltam kettesbe, már azzal felba..tak hogy megszólítottak aztán késsel a kezében elkezdett az egyik fenyegetőzni...

Ilyenkor állítólag egy normális ember halálra van rémülve, és odaadja a cuccait vagy elrohan... Én higgadtan, félelem nélkül szorítottam a késem a hátam mögött, és arra gondoltam hogy kiiktatom őket. (Sötét volt az utca, csak 4-en voltunk, gondolkodtam, a késesnél ha torok akkor véres vesz a ruhám, ha szív, akkor még tud üvölteni, és a másiknak ki kell törnöm a térdét, aztán ugyanígy... közben már a buszról, a boltban a hypóról gondolkodtam, aztán jött valaki, és elmentek...)

Volt még egy hasonló eset amikor a haverom vitt üzletelni egy dakotatáborba (én csak kísérő voltam, nem tudtam hogy hova megyünk), 3 dagadt kigyúrt cigány, 1 csaj, és 1 gyerek volt ott... az egyik cigány meg akarta ütni a haveromat... én egyből néztem hogy tőlem egy karnyújtásnyira van egy acélcső, nézem... tőlem jobbra a csávót fejbe csapom, aztán tőlem balra (oda már nem kell mentőt hívni), a haverom meg csak csinál valamit... közben a cigánygyerekre néztem, és mondtam magamban "ha apád el..asz valamit itt döglünk meg." Szerencsére minden jól alakult.


Érdekelne minnél több embernek a véleménye a személyiségemről, pszichopata vagyok, vagy normálisan gondolkodom?


2010. dec. 1. 23:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%

Lényegében egész normális dolgokat írsz, de az erőszakosságod nagyon ijesztő. Ezekre gondolok:


"alapítok egy céget hogy felvegyem a csajt alkalmazottnak ha megvan a szakmája. Máshova úgysem fog tudni elhelyezkedni mert arról én gondoskodok."


"Kivétel nélkül mindenkinek szemrebbenés nélkül hazudok"


"Nem is izgat, hogy mi lesz a következménye"


"3 lépéssel az agyturkász előtt jártam, és én irányítottam őt..."


Szal kicsit amolyan atyaúristennek hiszed magad. Ez rémisztő lehet. Viszont az írásod alapján meg nem gondolom, hogy pszichopata, illetve szociopata lennél... csak a birtoklási vágyat és az "én vagyok a király mindenhol" mentalitással azért kicsit vigyázz, mert egyszer vissza fog ütni valahol.

2010. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
73%
Igen, az vagy. Majd integess nekem, ha mutatnak a Kékfényben!
2010. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

hát igen, az vagy... :(

nem lenne szabad ennyire agresszíven, indulatosan gondolkoznod, a lányt is csak birtokolni akarod, pedig nem a te tulajdonod és ez nem is szeretet/szerelem, hanem birtoklási vágy

valahogy másképp kéne elérned, hogy magabiztosságot szerezz - próbálj meg valamiben jó lenni, kiegyensúlyozottá, stabilabbá válni lelkileg és fejleszteni a személyiségedet.

válogasd meg, kikkel-hova mész, kik a barátaid, próbáld kerülni a balhés szituációkat és ne hordj magaddal fegyvert, kést

nagyon jó lenne, ha elmennél szakemberhez, mert ahogy az előttem író is mondta, ebből előbb-utóbb rendőrségi ügy lesz és eláshatod magad egy életre

2010. dec. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%

az, hogy te azt gondolod, hogy az agyturkász előtt jártál 3 lépéssel az még nem biztos, hogy így is van :)))))

egy pszichológusnak nem az a dolga, hogy a sárba tiporjon, hanem, hogy építse az önbizalmad, megerősítsen és megismerjen.

2010. dec. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem te túl nagynak képzeled magad, egód az van. Mindenkit semmibeveszel, közben pedig te se vagy semmivel különb. Söt amiket leírtál abból látszik, hogy túl agresszív is vagy.. Annyira nem vagy intelligens, mint hinnéd, mert aki az az nem így oldaná meg a problémáit.

A pszichológus pedig valószínüleg még elötted is járt és nem te elötte, csak megint az egód fölényeskedett :)

2010. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy agresszív vagy, vagy bármi. Ahogy az előttem szóló is írta az egód játszik veled. Hiába gondolod el magadban, hogy te most ilyen olyan iszonyat keményen lezúzol mindenkit. Ettől nem leszel több, maximum kevesebb. Volt, amikor én is nagyon keménynek képzeltem magam.. de aztán pár bunyó ráébresztett, hogy ha gyomorszájon rúgnak, az "még" nekem is kellemetlen.
2010. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Az agresszióm általában a helyzettől függ, leginkább akkor ha a csajt vagy esetleg engem fenyeget valaki...

Ezen kívül nagyon higgadt vagyok, lehetetlen felidegesíteni (pl. a suliban kidobták a táskámat az utcára v. az üzletben elémtolakszik valaki a sorban v. valaki elütött biciklivel... nem izgatott csak meghúztam a vállam, és kész. Most tanulok vezetni, az oktató mondta hogy ilyen higgadt embert még nem látott mint én, viszont őt az zavarja hogy nincs félelemérzetem... kb. 2 hete valaki az én sávomban jött a főúton, velünk szemben... az oktató elkapta a kormányt, fékezett, átmentünk a másik sávba, erre beszól "Megijedtél? Várunk 10 percet hogy megnyugodjál aztán tovább megyünk..." mondtam "Nem ijedtem meg, nyugodt vagyok."


Nem hiszem hogy a csajt birtokolni akarnám, mindketten antiszociálisak vagyunk, ő jobban mint én, tudom hogy egy meggyőző érv kell hogy 70km-ről idehívjam, és itt tartsam (ez leginkább munka, ezért jött a cég ötlet. Azt hogy ne vegyék föl máshova el tudom intézni, ha jelentkezik valahová, arról úgyis tudok, és beszélek a főnökével...)

2010. dec. 2. 14:03
 8/35 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a kihaénnem tipus, mindig csendes, kedves, visszahúzódó vagyok. Ha el akarok intézni valamit azt inkább csendben csinálom...


Az iq-m a Mensa tesztje szerint 134, tehát nem vagyok olyan h..lye.


Az biztos hogy az agyturkász előtt jártam 3 lépéssel, azt játszottam neki amit látni/hallani akart...

Mindig is volt érzékem a pszichológiához, és 15-20 ilyen könyvet olvastam.

Pontosan tudom hogy adott helyzetben mit kell csinálni, hogy milyennek lássák a személyiségem (rengeteg apró jelet tudok, és a pupillám méretén kívül mindent el tudok játszani).

Pl. ha belépek a pszichológus irodájába, még az ajtó előtt állok, és tudom mit csinálok, hogy "normálisnak" v. akármilyennek lásson.

Pl. kopogás... aztán rögtön benyitok v. várok 3 mp-et v. megvárom míg szólít. Lazán / hirtelen nyitok ajtót. Rögtön belépek v. várom hogy behívjon. Szia v. Jó napot v. Jó napot kívánok (van-e fejbiccentés köszönésnél). Bemutatkozom (ő jön hozzám, én hozzá, középen megállok), nyújtom / ő nyújt kezet, hogy fogok kezet (erősen, gyengén, megrázom, kézfej lefelé/felfelé mutat.)

Csak leülök v. várom hogy mondja, hova ülök (távol tőle / közel, fal mellé, vagy a szoba közepére, odébbrakom-e a székem, hintázok rajta. Kezem karba teszem v. karfára..., lábam merre néz..., kezem nyitva/ökölbe szorítva, lefelé/fölfelé néz)...

És ezalatt max 30mp telt el : )

Aztán ő kérdez / én kezdem mondani. Hovanézem a kérdésnél/a válasznál.

Nyilván az agyturkászt nehezebb átverni mint egy portást, de amolyan kihívás : )

2010. dec. 2. 14:25
 9/35 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy? Különös a szereteted a lány iránt. Azt végiggondoltad már, hogy neki mi lenne a jó? Ő szeret-e téged? Szerintem nincs mentális problémád, inkább azt mondanám, hogy túl intelligens vagy. És ez alatt nem azt értem, hogy egy kvízműsorban nyernél. Van egy célod, amit minden áron el akarsz érni. A következményekre nem gondolsz, erre teszed fel az egész életed. És mi lesz, ha nem sikerül? Megkérdezném még a családi hátered.Ők mit gondolnak?
2010. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%

Remélem a lány majd ráfog jönni, hogy miattad rúgják ki minden állásból, már ha tényleg megtudod oldani.

Elég röhejes dolog így birtokolni akarni valakit ...

2010. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!