Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichopata / szociopata...

Pszichopata / szociopata vagyok? Mi a véleményed? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A családomon kívül 2 srácot, és 1 csajt tartok fontosnak.

A csajt már fél éve nem láttam, de össze akarok jönni vele, és ezért szó szerint bármit megtennék! (Ez néha a körülöttem lévő embereket megijeszti...)

Ha valamit csinálok az általában a csajért van... Pl. 2 évet jártam suliba, csak mert ő ott volt. Most is suliba jár a csaj, engem oda nem vettek fel, ezért alapítok egy céget hogy felvegyem a csajt alkalmazottnak ha megvan a szakmája. Máshova úgysem fog tudni elhelyezkedni mert arról én gondoskodok.


A többi embert levegőnek nézem, vagy jobb esetben felhasználható tárgynak "hasznos hü...éknek" tartom. Kivétel nélkül mindenkinek szemrebbenés nélkül hazudok, azt mondom amit hallaniuk kell v. amit hallani akarnak (profin csinálom, meg se várom a kérdést, máris mondom a kitalált mesémet, amiben nincs hiba.) Nem számít hogy ki az, lehet rokon, ismeretlen, tanár, orvos v. akárki.

Nem is izgat, hogy mi lesz a következménye (én majd kidumálom, ő meg se kutyám, se macskám).


Egyszer küldtek suli pszichológushoz (ofő küldött, mert a suliban egy tesztet rosszul töltöttem ki). Értelme egyáltalán nem volt... Mivel kiváló érzékem van a pszichológiához, és sok ilyen témájú könyvet olvastam 3 lépéssel az agyturkász előtt jártam, és én irányítottam őt...


Mindig van nálam egy borotvaéles katonai kés (csak úgy van, nem kimondottan önvédelemből, és nem támadás miatt), amúgy kedves, barátságos vagyok, felidegesíteni szinte lehetetlen, kivétel ha a csajról van szó, akkor viszont nem mérlegelek, bárkivel szembeszállok félelem nélkül Persze ez egy tanárral nem nagy poén, a vetélytárs aki rá hajt, az már komolyabb ott bármit bevetek, de pl. 2 cigánygyerek akart kirabolni oszt. kiránduláson, a csajjal voltam kettesbe, már azzal felba..tak hogy megszólítottak aztán késsel a kezében elkezdett az egyik fenyegetőzni...

Ilyenkor állítólag egy normális ember halálra van rémülve, és odaadja a cuccait vagy elrohan... Én higgadtan, félelem nélkül szorítottam a késem a hátam mögött, és arra gondoltam hogy kiiktatom őket. (Sötét volt az utca, csak 4-en voltunk, gondolkodtam, a késesnél ha torok akkor véres vesz a ruhám, ha szív, akkor még tud üvölteni, és a másiknak ki kell törnöm a térdét, aztán ugyanígy... közben már a buszról, a boltban a hypóról gondolkodtam, aztán jött valaki, és elmentek...)

Volt még egy hasonló eset amikor a haverom vitt üzletelni egy dakotatáborba (én csak kísérő voltam, nem tudtam hogy hova megyünk), 3 dagadt kigyúrt cigány, 1 csaj, és 1 gyerek volt ott... az egyik cigány meg akarta ütni a haveromat... én egyből néztem hogy tőlem egy karnyújtásnyira van egy acélcső, nézem... tőlem jobbra a csávót fejbe csapom, aztán tőlem balra (oda már nem kell mentőt hívni), a haverom meg csak csinál valamit... közben a cigánygyerekre néztem, és mondtam magamban "ha apád el..asz valamit itt döglünk meg." Szerencsére minden jól alakult.


Érdekelne minnél több embernek a véleménye a személyiségemről, pszichopata vagyok, vagy normálisan gondolkodom?


2010. dec. 1. 23:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

13.31-es vagyok

Írtam neked mail-t.

2010. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

23:40 vagyok.

A legutóbbi húzásaim miatt most gyakorlatilag nincs senkim, az időm végtelen, ha kell egy hasonló gondolkodású beszélgetőpartner itt vagyok, ráérek és ez szerintem egy ideig így marad. Illetve kíváncsi lennék egy két dologról hogy TE hogyan látod. Értékes eszmecserét folytathatnánk, mint két ismeretlen msn-en, emailban, ahogy kényelmesebb. Hacsak ez nem egy manipuláció és valójában nem ilyen vagy, ezt még mindig fenntartom, nem lennék önmagam ha nem tenném. :)

2010. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Azért egyszerűbb lehetne meglátogatni és meghódítani, mint céget alapítani és minden állásinterjúját megfúrni, csak hogy zsarolhasd.
2010. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

22:05 vagyok.

hmm, Érdekes. Úgy tűnik, hogy két opció áll fent, vagy nem voltál gépközelben egy jó ideig, vagy a 13:31-el kezdtél el beszélni, de mi alapján is? Ő írt először? Miféle logika ez? Ez további kérdéseket vet fel. Igazán nagy kár..

2010. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Kedves 22:05

Írtam privit, amúgy nem voltam gépközelben, a másik ajánlatot elfogadtam... még nem tudtam beszélni vele.


Nyilván nem csak az első ajánlatot fogadom el, hanem a többit is : )



"Meglátogatni, meghódítani" Persze, ésszerűen hangzik, de... ismerem a csajt, ha elkezdesz vele beszélgetni, számíts rá hogy az első 5 órában csak "igen, nem, aha" választ kapsz, kb. 1 hét után tesz fel kérdést, és olyan 2 hét után lehet vele normálisan beszélgetni : ) Én a suli végén pont az időből csúsztam ki...

Na ezért szeretném egy kis időre lekötni, kizárólag ő dönt, ez nem kényszer, bár lehet egyszerűbb lenne bezárni a spejzba : ) de az nem az én stílusom, inkább biztosra megyek, és felajánlom az állást : )


Meg amúgy is spejzba a haverom leendő csaját raktuk... és már 1.5 éve házasok : ) De 1 bulit csak 1* érdemes elsütni...

2010. dec. 4. 23:22
 26/35 anonim ***** válasza:

korod?

azt a csajt nem is szereted igazán.


sztem pszichopata vagy, de nem súlyos

2010. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
azért az is tetszik, hogy jó érzéked van a pszichológiához, de magadat nem tudod diagnosztizálni....
2010. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Látom sikerült imádókat találnod, akik majd egyre inkább osztani fogják a nézeteidet és nem jönnek rá, hogy oda a fene nagy személyiségük...
2010. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nagyon gyanús, hogy az vagy.
2010. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

18:02

Én szoktam vele beszélgetni, egyáltalán nem romboljuk egymás személyiségét és az imádója sem vagyok. Ezek inkább eszmecserélések bizonyos nézetekről és igen, izgalmasabb mint az időjárásról beszélni.

2010. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!