Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy:Akit szeretn...

Miért van az hogy:Akit szeretnék valahogy soha nemszeret?

Figyelt kérdés
:S
2010. nov. 8. 21:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetem nekem is :)

nem is értem néha én sem magam...legtöbbször olyanok tetszettek nekem, akikről biztosan tudom, hogy szóba se állnának velem:/..

2010. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom én is.
2010. nov. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok én is.

23f

2010. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Az a fránya általánosítás.

Jó tanács: ne keresd a szerelmet!!! Nekem éppen akkor jött szembe, amikor nem vártam rá.

Rövid történet: Egyetemi teniszedzésen nem volt párom, és neki se... Ketten játszottunk, és elrepült egy két pikáns megjegyzés... Blabla, találkozót kértem tőle, mondván jó lenne valakivel beszélgetni, akit még nem ismerek... Aztán az egy találkozóból kettő, három, még több lett. Egyre gyakrabban, egyre többet. Aztán olyat kezdtem el érezni hogy nekem ő már nem akárki, hanem Ő Ő. Talán nehéz megérteni engem, de a lényeg ugyanaz. Nem kerestem szerelmet, új barátokat kerestem, majd egy lány személyében szembejött. Hozzáteszem: Nem ő az egyetlen lány, akivel beszélgetek az egyetemen és azonkívül. Persze jó barátok mindkét nemből vannak, de egyszerűen valahogy már nem érdekel a barátaim neme, csak a gondolkodása, és az, hogy bízhatok bennük. A szerelemmel teljesen más a helyzet, szigorú hetero vagyok, nem is tudnám másképp elképzelni az életem.

Na azért lett ilyen hosszú, hogy mikor beírom ezt:

18F

akkor ne trollkodjanak rám 15 éves májerhülyegyerekek, hogy "B*zi vagy" :-) (Következő úgyis megteszi, de mind1 -.-)

2010. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!