Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy:Akit szeretn...

Miért van az hogy:Akit szeretnék valahogy soha nemszeret?

Figyelt kérdés
:S
2010. nov. 8. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, olyanokat szeretsz,akik nem érdemlik meg:P

hány éves vagy am?

2010. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
20
2010. nov. 8. 21:19
 3/14 anonim ***** válasza:
mert túl könnyű lenne :D
2010. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mert tudat alatt azt gondolod hogy nem érdemled meg hogy szeressenek és olyan emberekbe szeretsz bele akik úgyse viszonoznák

nem nagyon írtál semmi konkrétumot úgyhogy akár ez is lehet

2010. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

az nem lehet, hogy ragaszkodást és vágyat érzel az az ember felé? tudod ez nem szeretet...:)

lehet tévedek az érzéseiddel kapcsolatban, gondold végig magadban, és akkor válaszra lelsz. :P


üdv és sok sikert

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

LastOne.Left, ezennel minden tiszteletem irántad !


Tökéletes válasz

2010. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 vagyok és nekem is ez a problémám...a lányok terén. Több lány is kezdeményezett nálam. Volt lány aki évekig szaladt utánam. Én meg állandóan hárítottam mindenkit. Nem éreztem semmit irántuk. Persze azok a lányok akik nekem bejöttek, rám sem néztek, vagy mindig más srác után szaladtak. S akkor jött az állandó siránkozás, hogy miért nem szeretnek a lányok, és kerestem a hibát, hogy miért... talán ennyire csúnya lennék? Sajnos azóta rájöttem, hogy nem a külsőmmel, hanem a belsőmmel van a probléma. Ezt abból szűrtem le, hogy volt lány aki tetszett nekem, én meg nem kezdeményeztem. Rá kb egy évre ő kezdeményezett és akkor nekem már nem kellett. Ez sajnos eléggé beteges.
2010. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
'Nos nem irónikus ez? Semmibe vesszük azt, aki rajong értünk, de rajongunk azért, aki tudomást se vesz rólunk. Azt szeretjük, aki bánt minket, és azt bántjuk, aki szeret...'
2010. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
milyen igaz :D
2010. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. :P
2010. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!