Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én a kilencvenes években...

Én a kilencvenes években voltam kis és nagy gyermek,vagy gyerek de problémás társas kapcsolatokban és a szociális interakcióban nehézségeim vannak voltak ez nem múlik el egy emberből nem növi ki ezeket az úgymond úgyszólván zavarokat!?

Figyelt kérdés
Ezek lehetnek egy emberben vele született és szerzett rendellenességek és betegségek sérülések is!?

tegnap 15:14
A kérdező szavazást indított:
Ezek a mentális szellemi zavarok már a génjeimben és az anyukám méhében én velem voltak és a gyermekkori és felnőtt kori traumák is hozzátettek!?
Felnőttkori és gyermekkori traumák is hozzá tesznek ezekhez a zavarokhoz egy emberben!?
Nullának és szánalmasnak szerencsétlennek tűnhet ezek a zavarok és traumák miatt egy gyerek és felnőtt egyaránt!?
Lehet különböző különféle betegségekre hajlamos egy ilyen zavart ember!?
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A kétezres években is még gyerek voltam de a vége felé már felnőtt korú egyén személy voltam.
tegnap 15:15
 2/14 anonim ***** válasza:
Már megint te? 🙄 Inkább pszichológushoz kéne menned, mint hogy ide írkálsz folyton.
tegnap 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Voltam már én mindenhol mindenütt te kis fiatal kislány vagy kisfiú gondolom tízen huszon éves ember lehetsz hogy mindig összeakadunk és megtalálsz itt engem a gyakorin.
tegnap 15:33
 4/14 anonim ***** válasza:

3# mélységesen benézted, 35 vagyok, csak baromira unom ezeket a vergődéseket, amiket itt csinálsz.


2#

tegnap 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De téged ez mert miért zavar fiatalember biztos valamit remélek ezektől a valaszoktól amiket a hozzászólók,vagy kommentelők le írnak irányomban a hasonló sorsú emberek mint amilyen én is vagyok.

Most ez téged tisztelt felhasználó mér dühít és idegesít!?

Kíváncsi és érdeklődő vagyok az emberi sorstársak egyéni tapasztalatára és véleményére ez te neked ne fájjon már ennyire nagyon tisztelt válasz adó.

tegnap 15:47
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem kötelező válaszolni és akkor nem borulsz ki az én kis emberi életembtöl.

Foglalkozz akkor a te saját életeddel és nem máséval másokéval élvezzed és legyen a saját életedbe örömöd.

tegnap 15:50
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem kell az én egyéni karmámtól és sorsomtól a többi embernek kiborulni!!!

Ilyen és hasonló kérdésekre nem is kell válaszolni akkor csak a vidám kérdésekre ami kikapcsol titeket és szívesen válaszoltok rá.

Én amíg csak élek és meg nem halok vezeklek eleget bőven dögével!!!

tegnap 15:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Menj már orvoshoz és ne itt vergődj. Évek óta hisztizel, nem is értem hogy miért nem tiltanak automatikusan az eddigi előzményeid alapján. Tucatnyi tiltott fiókod van.
tegnap 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem hisztizek csak kérdéseket teszek fel az általam érdekelt és érintett témákban mert kíváncsi vagyok a hasonló cipőben járó emberek véleményére ennyi!!!
tegnap 16:08
 10/14 anonim ***** válasza:

MENJÉL ORVOSHOZ!!


Ő majd ad neked válaszokat.

tegnap 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!