Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt most hogy értelmezzem,...

Ezt most hogy értelmezzem, mire véljem?

Figyelt kérdés

Lehet, sőt valószínű, hogy nem jó kategóriába írom ezt, mivel a helyzet részben átmenet a barátság, a haverság és együttjárás között.

Nos az előtörténet úgy szól, hogy tavaly nyáron megismerkedtem egy sráccal foglalkozáson, az idő alatt nagyon sokat beszéltünk, nagyon jól elvoltunk. Visszahúzódóbb személyiség, ahogy én is. De miután az véget ért, én még mindig írtam neki, miközben ő soha, találkozni is csak 2x találkoztunk. Találkozókon egyébként kedves volt meg minden, de ha nem személyesen beszélünk, hanem neten, akkor nem érdeklődik, mindig én írok előszőr, nem túl lelkes. Na szerettem volna vele találkozni, amit végül sikerült is összehozni, Na de most jön a lényeg, amit nem értek…

Legutóbbi találkozáson nagyon sokszor flörtölt, bókolt, dicsérte a kinézetem. Ezenfelül mindenféle programot is kitalált velem, hogy menjünk ide, menjünk oda, csináljunk egy csomó mindent együtt. Nagyon fel volt pörögve, nagyon lelkes volt. Nos ezek után elköszöntünk egymástól (kb nem akarta, hogy hazamenjek, merthogy nagyon jól érzi magát velem), na de igen, végül elköszöntünk, hazamentem. Feltűnt, hogy a megszokott szerint egy betűt nem írt nekem, teltek a napok, kb eltelt egy hét, amikor ráírtam, hogy mi a helyzet, végül elég vérszegényen, de valamiféle kommunikációt tudtunk létesíteni, majd pár nap múlva megint ráírtam, amit már nem nézett meg, egy napon keresztül nem látta, pedig volt aktív nem is egyszer, aztán meg leláttamozta, és nem válaszolt.

Ezt én nem igazán tudom érteni, hogy ez most hogy van, vagy ez most mi. Mert ha valakire ennyire buzgok találkozón, akkor utána miért nem keresem, vagy miért ghostingolok, miért láttamozom le? Nekem nincs benne sok értelem.

Erről mit gondoljak, hogy áll hozzám? Szeretne tőlem valamit vagy csak szórakozik?

Előre is köszönöm a válaszokat!



júl. 26. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Ha igazán érdekelnéd, akkor azért ő is keresne és éreznéd, hogy tesz energiát az egészbe. lehet hogy más ember vagy más tevékenység köti le inkább. De hát rá is kérdezhetsz ha akarsz, az a legbiztosabb.
júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közös a hobbink, nagyon hasonló érdeklődési körünk van.
júl. 26. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
jobb lesz, ha megkérdezed, mert tényleg lehet azis, hogy nem érdeklődik annyira, de akár az is, hogy szégyenlős vagy hasonló. játssz nyitottabb lapokkal.
júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!