Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted proli vagyok?

Szerinted proli vagyok?

Figyelt kérdés
Fejlődésképtelen vagyok, fűtöm az udvart, kertembe szarok. Mediánbérért hulladékprések gyártásában veszek részt, máshoz nem igazán értek. Legszívesebben pákász lennék, de hát....

tegnapelőtt 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az vagy, aminek gondolod magadat, 2024 van. :)
tegnapelőtt 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, inkább egy gyenge troll.
tegnapelőtt 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2#

Te jártál már árnyékszékre -20 fokban?

tegnapelőtt 12:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Mégis életben vagyok, azt elfelejtettem hozzátenni. Okostelefonra, alkoholra, cigarettára telik, de komplex fejlődésre nem. Miért hazudnék?
tegnapelőtt 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Helló! Én gyerekkoromban egész 13 éves koromig az udvari retyóra jártam. Kinyomtam, aztán mentem be. Meg volt annak is a feeleng-je.


Fateromnak így tehát olyan 43 évesen vált sűrgőssé, hogy legyen retyó idebent is. Aztán saját maga csinálta meg az egészet. nem lett csili vili, de már nem kellett esőben, hóban kijárni az udvarra sz@rni és a darazsak, méhek sem piszkáltak sz@rás közben.


De úgy látom a kérdésből, hogy valamiféle áttörés kezd megfogalmazódni benned ezügyben. Ez egy jó kezdet lehet a fejlődésre. lehet el kellene gondolkognod azon, hogy saját kezeddel építs benti wc-t youtube alapján.

tegnapelőtt 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!