Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » N€ked is ilyen 🌳szságokat dob...

N€ked is ilyen 🌳szságokat dob fel a Facebook?

Figyelt kérdés

"20 cica, akinek a látványától jobb napod lesz"

"16 dolog, amit a házakban találtak nagytakarításkor"

"8 ember aki idősebbnek néz ki mint amennyi valójában"

"1 hülyegyerek, aki minden ilyen fa$zságot megnéz unalmában" - jah, nem az én vagyok😅🤷‍♂️



#Facebook #Igen, megnézem a cuki cicásat is, pedig fiú vagyok, de pssz🤫 #Szerintem sokszor nincs is meg annyi kép amennyit a címben említenek🤔
2022. ápr. 9. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem facebookozom, de azt dobja fel, ami a böngészési előzményeid alapján téged érdekel
2022. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Azért dobja fel, mert hasonló videókat nézegettél a közelmúltban.
2022. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A google is ezt csinálja.Mikor bármilyen termékre vagy szolgáltatásra rákeresel azután napokig hasonló ajánlatokat,reklámokat mutogat.Ez ilyen.
2022. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
87%
Igen, ilyeneket nekem is szokott ajánlgatni.. És hogy még hatásvadászabb legyen, azt is odaírják, hogy "16 dolog amit a házakban találtak nagytakarításkor- a (pl) 4. nagyon durva!!"
2022. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
89%

Jól írja az 1-es. Ezt azért tudom alátámasztani, mert nekem jellemzően a macskás dolgok jönnek fel, miután nem egy "macska-influencert" követek úgy FB-n, mint Instán.

De én úgy vagyok vele, hogy a cicák és a punák jöhetnek bátran. :D

2022. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
N€kem nem dob fel ilyen 🌳szságokat
2022. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 És neked sem engedi az oldal beleírni a kérdésbe a "neked", a, "ti" vagy a "te" szót?...
2022. ápr. 15. 10:52
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem engedi senkinek, de itt most speciel viccből írtam :D
2022. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!