Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Velem van baj vagy túl őrült...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van baj vagy túl őrült és gyenge gyomrú vagyok Szerintetek nagyon gáz voltam?

Figyelt kérdés

18 éves L vagyok,Van egy srác aki 21 éves,kb 4 hónapja csetelek vele,a hétvégén találkoztunk elsőnek szemtől szembe,Komoly kapcsolatom még sosem volt.Képeken tetszett igazából,borostás arccal nagyon tetszett de tudni kell,hogy néha nagy szakállat hagy amit én nem szeretek, sőt én a sima vagy a borostás arcot szeretem.Ahogy találkoztunk rácsesztem,mert épp szakálla volt ,nem örültem neki,de nem szóltam semmit.Elmentünk beszélgetni és pizzázni. Eddig minden oké rólam azt kell tudni,hogy nagyon tudok nevetni mindenen (ami csak egy kicsit vicces azon is)

Elkezdtünk enni

És itt jön a vicces baki ahogy ettünk a pizza szósz rá fröcsent a szakállára én valahogy azonnal kiábrándultam belőle,és elkezdtem kegyetlenül nevetni,hogy folyt a könnyem és elvörösödtem közbe mindenki engem bámult,volt aki mosolygott is rajtam,közbe valahogy hányingerem is lett ahogy vissza gondoltam,azt hozzáteszem,hogy nem volt igénytelen,csak nekem valahogy hányingerkeltő a szakáll főleg "szószosan"és fekete szakálla volt,azonnal megtörölte szalvétával de akkor is láttam és kiábrándító volt.Nagy nehezen leálltam a nevetéssel, megettük majd egy fél óra után tovább álltunk onnan.Azt mondta hogy ilyen kis baki miatt kellemetlen helyzetbe hoztam, és a végén flegmázott,ezért hazavitt ideges volt csak nem akart megbántani.

Szoktunk ritkán írni,de én valahogy így szakállal főleg "szószos sonkásan"kegyetlenül kiábrándultam,nem tudnék vele semmilyen kapcsolatot.Ígyhát úgy döntöttem nincs több találkozás vele, és szakállasokkal soha nem is lesz ezek után, ezt sem kellett volna.

Más lánynak/nőnek is baj a nagy szakáll vagy csak én vagyok így ezzel?



#randi #szakáll #undor #sonkásszószoszakáll #feketenagyszakáll
szept. 9. 15:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Szia


Nem akarlak megbántani, de szerintem kicsit túltoltad.

Amúgy rólad mit lehet még tudni azon kívül hogy nagyon tudsz nevetni mindenen?


Tomi

szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem toltam túl,csak mint említettem nevetek mindenen is,

Ezt látni kellett undorító volt de egyben vicces is

szept. 9. 16:30
 3/20 Thunderfairy ***** válasza:
74%
Nem csodálkoznék ha a srácnak is elment volna töled a kedve. Sőt, így nagyon sok sikert a továbbiakba ahhoz hogy szóba álljanak veled ezek után.
szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Egy undorító szakáll ami pizzaszószos sonkás lett...

Nem tudom ti hogy reagálnátok rá

szept. 9. 17:31
 5/20 Senior Séf ***** válasza:
75%
Lefőtt kávé.
szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Hát szerintem sokan nem szeretik a szakállat de ennyire undorodni senki nem tud tőle.

Én kifejezetten szeretem a szakállas férfiakat, de csak azt amelyik foglalkozik is vele, nem csak úgy megnoveszti.

szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Göndör fekete volt paradicsomos pizzaszósszal #laugh
szept. 9. 18:32
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellemes, de ez gyerekes viselkedés, nöjj fel.
szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon gáz voltál.
szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ő még gázabb a szakállával paradicsomossonkásan😅
szept. 9. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!