Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindent utálok az életben...

Peterber00 kérdése:

Mindent utálok az életben ezt, hogy lehet orvosolni?

Figyelt kérdés

Aludni se tudok, mert már annyira szarul érzem magam mindentől -- további probléma pl: időbe kelés -- ezért estis lettem


Próbálkoztam kapcsolatokat kialakítani más emberekkel, de mindig csalódtam az emberekben. (nincs barátom)


Családomat se túlzottan szeretem, mert idegbetegek és unalmasak meg sose tudtak nekem segíteni.

Tanulni is csak kényszerből szoktam, de kicsitt nehézkesen, mert mindig a Volt osztálytársaimra gondolok meg a tanáraimra. (általában olyat tanulok ami nem annyira fontos)

Bántottak meg hülyének néztek engem rendszeresen.

Mindig hülyének éreztem magam meg antiszocializáltnak ez van.

Sportból is mindig alúl teljesítettem.

Ott is mindig csak a baj volt.

Ezért számítógép függő voltam és ezért úgy éreztem a számítógép tett tönkre tett engem.

Utána most talán kicsitt enyhült a helyzet, mert azóta már erősen próbálok leszokni róla pl: már alig játszok és most már egy új hobbival a dobolással próbálok megismerkedni.

A dobolás talán teret ad az életemben, de lehet, hogy az is az is kurdarc lesz ezek után.

Igaz a dobolás még szerintem nem fogja problémámat ezért szeretnék egy kicsitt erről beszélni.



#élet kérdései #Élet untság
ma 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Ide pszichológus kell.

A dobolás jó ötlet, az lehet, hogy segíteni fog. De ha szeretnél jó eredményt, akkor pszichológussal beszélj.

ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Is még nem is mondtam,hogy annó még rengeteg öngyilkos gondolatom volt a felsorolt élet fájdalmak, untság miatt.

Rengeteg iskolát is bejártam,de a sok bántás meg alvatlanság miatt sok gimit is megjártam -- estis Gimi lett a megoldás.

ma 12:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy nem válik be az első pszichológus.

Akkor keresni kell másikat.

ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Még a doktorom is azt mondta/családom, hogy lehet az Isten hit megkerülése miatt van. Nem tudom mennyire állja meg a dolgok helyét a mai világban.

A testvéreim is általában mindig azt mondják maguktól a dolgok előbb utóbb meg fognak változni és nem kell foglalkozni velük.

Nekem sose váll be egyik se.

Bármilyen támogatást nagyon ritkán kapok, nagyon sokszor csak okoskodnak nekem, ami sose válik be.

ma 13:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Röviden annyi problémám van, hogy nyílván ezek felsoroltak mind megnehezítik az életemet.
ma 13:13
 6/10 A kérdező kommentje:

Még azt se mondtam, hogy gyerek koromban sokat bántottak verbálisan is.

Nagyon sokszor nem is tartottak engem emberszámban.

Kedvenc a műfajom a kemény rock, mert azzal is a dűht próbálom eltompítani.

ma 13:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg is buktam már az iskolába legalább 3-4 szer (1 szer év végén is, ezért most újra járom az évet.)
ma 13:26
 8/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, ha valaki kérdezi
ma 13:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy depressziós vagy. Ez egy betegség, neked MUSZÁJ SEGÍTSÉGET KÉRNED. A szomorúság idővel elmúlik magától, a depresszió nem. Olyan ez mintha azt mondanám hogy megvágtad magad a papír szélével, idővel elmúlik, de ha beleállt a szilánk a csuklódból és spriccel a vér, azt egyedül nem tudod megoldani. Ha a spriccelő csuklóddal kérnél segítséget, ezzel miért nem ?
ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kicsit túl sokat vársz magadtól.
ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!