Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen kilátástalan az...

Teljesen kilátástalan az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok, barátnőm elhagyott, nagyon nehezen ismerkedem, semilyen munka nem érdekel. Sok munkahelyet váltottam már. Zárkózott vagyok, szociofóbia,nem szeretek emberekkel beszélgetni. Ez megnehezíti a karrierremet is. Évek óta nem találom a helyem a világban. Nem találok kiutat. Nem tudom hogy költözzek e vagy maradjak. A szüleimmel élek, jó a kapcsolatom velük,mindent megadnak nekem. Lehet ez is a baj, túl elkényeztetett vagyok. A hétvégi buliknak élek ,olyankor 1-2 haverral elmegyek és leiszom magam. De ott ritka a normális ember. Társkeresőkön próbálkozok, de sohasem járok sikerrel. Szerintem átlagos vagyok. Semmiben nem vagyok sikeres. Csak élek és ennyi. Semmit nem élvezek ,semmibe nincs kedvem belekezdeni. Egy vesztes vagyok. Van még valaki hasonló helyzetben?
jún. 4. 19:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Általában amikor nagyon rossz a kedvem megiszok pár sört ,vagy kajálok sokat vagy alszok
jún. 4. 19:27
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Barátnődet nem tudod visszacsabítani? Persze csak akkor, ha még szereted. Ha nem, akkor érdemes más nőkkel ismerkedni.
jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló helyzetben vagyok.32F
jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1# nem tudom sajnos, már megpróbáltam többször is :/ 1 hónapja szakítottunk
jún. 4. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!