Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másnak is jó a nyelv érzéke?

Másnak is jó a nyelv érzéke?

Figyelt kérdés

Én 2. osztályos korom óta ( 1. osztályos koromtól kezdődött angol óra , de előtte óvodában picit jártam angolra , de ott nem tanultam sokat)vagyok nagyon jó angolból. 3.óta kitűnő vagyok belőle(most lettem 6.osztályos) . A többiek engem néha hülyeségből külföldinek hívnak =) na de az az érdekes az egészben , h alig tud valaki segíteni nekem (anya , apa csak magyarul , egy két szót oroszul beszélnek , tesóm meg valamennyire angolul de sosem ment neki igazán , nincs nyelvvizsgája).

Az angolosok nagy részének pedig anyja ,apja tud angolul. A volt angol tanárom (meg a külön angol tanárom idéntől járok hozzá) mondták anyunak , h nagyon jó nyelv érzékem van.


2010. szept. 18. 12:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, másnak is lehet jó nyelvérzéke.

Sőt vannak emberek, akiknek jó a fizika, meg a kémia érzéke is. nem beszéltem még a művészi érzékről, és a zeneérzékről is.

Akinek valamiből jó érzéke van, azt magyar nyelven tehetségesnek nevezik.

Akinek valamiből kitűnő érzéke van, és amellett tud újat alkotni, azt zseninek nevezik.

Akinek sok mindenhez van érzéke, az eminens(mint pl. én).

Akinek semmihez nincs érzéke, az egy loser.

Nahh

De most megkérdezném azt, hogy ez meg milyen kérdés? "Másnak is van jó nyelvérzéke?" igen, persze..

másnak is van tyúkszeme, macskája otthon, lehet, hogy kedvenc politikusa is van, továbbá van érzéke a bohockodáshoz, a telekinézishez és az UFOkkal való kommunikáláshoz is -.-"

2010. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
most jön az a rész, ahool lepoontoztook :DD
2010. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Orosz az anyanyelvem,angolul rengeteget beszélek,ja magyar ,német tökéletesen megy és nekem is mondták hogy jó a nyelv érzékem....
2010. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
kedves "Nagyanyám" ( xD) nem azért írtam a kérdést , hogy nem tudom , h lehet másnak is. Csak kíváncsi voltam , hogy ITT MÁSNAK IS JÓ-E A NYELVÉRZÉKE.De amúgy nem pontozlak le.
2010. dec. 23. 18:25
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is, sőt, én még magyarul is tudok írni-beszélni HELYESEN! Az angolra meg ne légy olyan büszke, mert az egyik legkönnyebb nyelv. Én tanulok angolul, németül, franciául, japánul és oroszul.

17L

2010. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Mentifantezsvér ***** válasza:
sajna mindent könnyen megtanulok verseket szövegeket szóról szóra ..képleteket bármit..de a nyelv..uh az a mélypontom...7 évig tanultam németet a suliba és egy szót se tudok németül..:D az angollal kicsit jobban vagyok..közép szinten beszélmem..angliába élek és mit megnem adnák ha ilyen jó nyelvérzékem lenne mint neked ..sokkal egyszerübb lenne minden..:D
2010. dec. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Mentifantezsvér ***** válasza:
Jha és a más érzékekhez csak annyit tennék hogy zongorázok , furulyázok , deszkázok, meg minden ilyen..csak a nyelvek a gond..ja és ezalatt a helyes írásra is gondolok..még magyarul se tudok helyesen írni..nemhogy más nyelven xD
2010. dec. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,annak aki nem bunkózni jött ...
2010. dec. 27. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!