Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért látom magam mindig másnak?

Miért látom magam mindig másnak?

Figyelt kérdés
Szóval nem értem az egészet. Otthon ha belenézek a tükörbe szépnek látom magam, eltudom fogadni mindenemet, még a belső tulajdonságaimat is. Amikor viszont valahol máshol vagyok és ott nézek tükörbe ezek mind eltűnnek. Ilyenkor úgy érzem ugyan ott tartok, ahol elkezdtem. Ez a belső tulajdonságokra is ilyen hatással van. Nem érzem magam annak aki vagyok.
2011. máj. 1. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 vagyok. Most ugye mindenki azt fogja mondani: "tipikus!" :D
2011. máj. 1. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy tipikus, de változni fog ez majd ahogy telik az idő
2011. máj. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mert ha társaságban vagyunk, általában szerepet játszunk


van aki hasonlót mint az igazi énje, de vannak akik nem merik megmutatni az igazi érzéseiket...mert túl kiszolgáltatottak lennének ezáltal

Ha meg nem ismerősökkel vagy, csak mondjuk buszon stb. akkor sem adjuk ki magunkat teljesen.


Otthon leveted a szereped, és meglátod az igazi oldaladat. És ez így jó ilyen korban. Majd változol, máshogy csinálsz dolgokat, stb. és az ilyen egyszer csak el fog tűnni jó esetben

2011. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!