Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért látom minden tükörben...

Miért látom minden tükörben másnak magam?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok.. és melyik mutatja az igazit? vagy ez mitől függ? igazából soha se láthatom olyannak magam mint ahogy mások látnak engem?
2011. márc. 31. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem láthatod magad olyannak. Erre kerestem a választ vagy egy fél évig. Lehet, hogy nem találtam meg, de van egy elméletem.


Az ember a másikban a szépet keresi és nem a rondát, kivéve akkor, ha az illető nagyon nem szimpatikus neki. Na de ha tükörbe nézel, magadban úgysem a szépet fogod kutatni, hanem a csúnyát, kevésbé előnyöset.


De mivel mások azt keresik benned, plusz a valóságban enyhél máshogy nézel ki, mint a képeken, tükörben, így szebbnek/jobbnak fognak látni, mint azt te hiszed.


(kifejtem itt a gondolatomat, közben én sem vagyok képes elhinni, hogy engem mások szépnek látnak, de ez már az én gondom)

2011. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne a vidámparkba menj
2011. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
22:17 jó elmélet, szeretném elhinni. :P Mellesleg fényviszonyok/típusok is rettentő sokat számítanak. Plázákban az a fehéres megvilágítás szinte öngyilkossági hajlamot kelt bennem :D.
2011. ápr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22:51! A fenébe... már megint elkéstem :-D
2011. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!