Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másnak is jó a nyelv érzéke?

Másnak is jó a nyelv érzéke?

Figyelt kérdés

Én 2. osztályos korom óta ( 1. osztályos koromtól kezdődött angol óra , de előtte óvodában picit jártam angolra , de ott nem tanultam sokat)vagyok nagyon jó angolból. 3.óta kitűnő vagyok belőle(most lettem 6.osztályos) . A többiek engem néha hülyeségből külföldinek hívnak =) na de az az érdekes az egészben , h alig tud valaki segíteni nekem (anya , apa csak magyarul , egy két szót oroszul beszélnek , tesóm meg valamennyire angolul de sosem ment neki igazán , nincs nyelvvizsgája).

Az angolosok nagy részének pedig anyja ,apja tud angolul. A volt angol tanárom (meg a külön angol tanárom idéntől járok hozzá) mondták anyunak , h nagyon jó nyelv érzékem van.


2010. szept. 18. 12:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem is, csakhogy én nem (csak) iskolában tanultam angolt, hanem zenékből, filmekből, játékokból is, plusz van egy ismerősöm aki 10 évig élt Kanadában, vele szoktam sokat beszélgetni angolul.
2010. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A némettel vagyok így. Nekem a szüleim mondjuk kb beszélnek, velem mondjuk nemigazán. Német TV őttem fel. 14 vagyok, van alapfokom, középnél már csak az eredményt várjuk.:)
2010. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1. nekem is a gép , film hozzátett sokat :D
2010. szept. 18. 14:37
 4/18 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez. Bár én 6 éve tanulok angolt és csak az általánosban tanultam. Most a szakközépben olyan könyvet kellet volna vennünk (merthogy van egy ugyanilyen osztálytársam) amit tanár is nehezen ért(?). Remélem sokra fogod vinni evvel a tudással!:)
2010. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Manapság nem leszel ritka művelt az angoltól.
2010. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondják, hogy nagyon jó a nyelvérzékem.

5 éves koromtól németet- 9 éves koromtól angolt is tanulok.

5.-ben 5.-6. osztályos nehezített kategóriában (területi versenyen) első lettem.


Nagyon szeretem a nyelveket, tervezem, hogy megtanulok (2 éven belül) oroszul.


13 / lány

2010. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét hozzá!
2010. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
20 éves egyetemista, vagyok 4. korom óta tanulok németet, azt még most is segg hülye vagyok xD egy értelmes mondatot nem tudok összerakni :D
2010. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2010. szept. 19. 11:57
 10/18 anonim válasza:
100%

Angolul engem nagyon ügyesnek tartanak.

Németül is tudok vmennyire.

De az orosszal és a finnel is próbálkozom.

Egyszerűen imádok nyelveket tanuln /új szavak, új nyelvtan- minden jöhet/

2010. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!