Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehetnék boldog?

Mitől lehetnék boldog?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam boldognak és eljátszani sem tudom, hogy az vagyok, pedig szeretnék az lenni. Mit csináljak, mire gondoljak, hogy ez sikerüljön, a külső körülményektől függetlenül? (Az nem segít, hogy másnak rosszabb.)
2010. aug. 31. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyj fel minden reménnyel.Te boldogtalanságra születtél.Ha nem így lenne,akkor boldog lennél.
2010. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez esetben akkor indulok is felkötni magamat.
2010. aug. 31. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan mi a baj?
2010. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyetértek bizonyos mértékben :-D

Aki nem keresi a boldogságot az sokkal hamarabb megtalálja. Most irhatnék neked kisregényt, de mivel te sem irtál én sem irok, szóval röviden: aki boldog, az nem úgy született. Ahoz, hogy boldog legyél, ahoz úgy kell élned és nem csak várni kell, hogy 1x majd belédcsap a boldogság és a hajad 100fele fog állni az örömtől.


Menj ki, sétálj, bulizz, rajzolj, lovagolj, tanulj meg élni, mert ha boldog akarsz lenni, de nem tudsz élni, az olyan mintha G- pontos orgazmust akarnál, de nem akarsz előtte szexelni ( Már elnézést a hasonlatért, jobb nem jutott eszembe )

2010. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom mitől lehetsz boldog. Ha nap mint nap kielégíted magad
2010. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne kösd fel magad.Ronda halál.És csúnya látvány.

Nem lehet hogy a szerelem hiányzik az életedből?Nem is gondolnád mennyit nyom a latba egy kapcsolat.Önmagában is elég a tartós örömhöz=boldogság.Talán azért nem tudod,mert még sosem szeretett senki.Próbálj ezen változtatni.A szerelem szárnyakat ad,mint a red bull.Nem,jobb mint a red bull.A nemi ösztön a legerősebb hajtóerő.Ha ez nem visz fel a boldogság felhői közé,akkor semmi.

2010. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sok minden hiányzik az én életemből, nem csak a szerelem. Barátaim vannak, csak ritkán jutok eszükbe. De attól vagyok a legszomorúbb, hogy még csesztetnek is vele, hogy nincs senkim és nem járok el (egyedül nem szeretek). Csinálok én sok mindent, csak a kutyát nem érdekli. Az emberektől meg néha szinte már rettegek, hogy mit fognak beszólni nekem és ezért nem is nagyon próbálok barátkozni (ugyanis már leszóltak azért is, hogy hogy merek odamenni beszélgetni kicsit).
2010. aug. 31. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!