Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az egyetlen és legjobb barátom...

Az egyetlen és legjobb barátom 150km-re lakik. Hogyan lehetnék így boldog? 16/f

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak barátokat kéne találnom, hogy addig se gondoljak rá amíg velük vagyok. De a sulimba csak kockák vannak, és amúgy se vagyok ez kezdeményező típus. Emiatt szakközépből gimibe akarok menni, mert ott hátha találnék barátokat, de oda is max szeptembertől tudnék. Most meg állandóan rossz kedvem van. Mit csináljak? Suliban 2 óra közt is tök egyedül vagyok, mert nincsenek normális emberek, akikkel tudnék beszélgetni. Pedig kénének ide is barátok és akkor nem kötődnék a legjobb barátomhoz annyira.
2010. febr. 25. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán túl nagyok az igényeid,mert a legjobb barátodhoz viszonyítasz mindenkit...ne akarj mindjárt olyan jó barátokat találni,mint ő,hiszen igaz barát nem sok van,inkább haverkodni próbálj.Így nem leszel egyedül.Persze tudom,hogy nehéz,az én barátnőim is messze vannak tőlem,de azért én nem zárkózom el az emberek elől(legalábbis próbálkozom).
2010. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem zárkózom el. De az összes osztálytársam otthonülő kocka és állandóan számítógépes játékkoról beszélnek, amit nem is értek. Én meg csak lógatom az orrom köztük, mert én nem erre vágyok. Hanem csak, hogy legyek boldog, mert beszélgetek valakivel, valakikkel. Meg, hogy legyen mit csinálnom délutánonként illetve hétvégeken.
2010. febr. 25. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
járj el közösségekbe - sportolni, táncolni, színjátszó körbe stb.. , ott jó lehet barátkozni (=
2010. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jól*
2010. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22:21-es vagyok. Én nem mondtam,hogy az osztálytársaiddal barátkozz...ha az egész iskolában,vagy sehol a környezetedben nem találsz olyan embert,akivel szivesen elbeszélgetnél,akkor tényleg nehéz lesz barátokat találnod.Mi érdekel téged?Milyen beszélgetésekre vágysz?Esetleg próbálhatsz az interneten hasonló gondolkodású embereket találni(én nem próbáltam,csak egy ötlet).
2010. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

22:34-es

ha sehol és a környezetében sem talál senkit akkor lehet hogy benne van a hiba....mert ne mondja nekem senki hogy egy iskolába nem talál egy barátot sem és azt se hogy az egész osztályba csak kockák vannak :S......

2010. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A közeletben is lehetnek rendesek. Gyakoribb a rendes ember mint hogy 150 km-enként csak 1 legyen. Lehet valakinek jó tulajdonsága is, attól még, hogy van egy rosz pl kocka. Ha megismered őket akkor ez kiderül.
2010. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!