Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék boldog?

Hogy lehetnék boldog?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim :'( nagyon magányos vagyok, nem szeretem magam. Szeretnék megváltozni, de nagyon nehéz.
2010. aug. 18. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, fiú- e vagy lány?



Próbálj meg nyitni emberek felé! Öltözködj csinosan, mosolyogj sokat!

Menj tanfolyamokra: különösen figyelmedbe ajánlom az agykontroll tanfolyamot, ami sokat segíthet!

Olvasd el a Titok c. könyvet, és gondolkodj pozitívan!

Járj templomba! Ha nem voltál vallásos, akkor is segíthet!

Tűzz ki magadnak célokat - írd le egy lapra, hogy miket szeretnél elérni 1-2 héten, hónapon, éven belül! És ha elértél valamit, pipáld ki!



Remélem, tudtam egy kicsit segíteni, és jobbra fordul az életed! Az a fontos, hogy mindig pozitívan kell gondolkodni!!!!!

Szép napot kívánok, és ha tudok még valamiben segíteni, nyugodtan kérdezz!

2010. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és lány. Köszi a választ. Nagyon félek, hogy elutasítanak az emberek, ezért nincsenek barátaim. Hogy tudnám legyőzni ezt a félelmet, és hogy szerezhetnék barátokat?
2010. aug. 18. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott minden jó dologra, add mindig önmagad, mosolyogj nagyon sokat, légy pozitív, szeress mindenkit:)
2010. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ugyanez a gondom,nem tudok megoldást rá.:S16L
2010. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
legalább nem vagyok egyedül. :S
2010. aug. 18. 13:19
 6/8 anonim válasza:

a Titok c. könyvet vagy filmet én is előszeretettel ajánlom, nagyon sok okos dolog van benne, és amit ír/mond azt fogadd be, és tedd a magadévá.


utolsó kommentelő, és Te,aki feltetted a kérdést, e-mailezzetek, vagy msn-ezzetek akár, és már ez is egy új kapcsolat.

Vegyél elő egy lapot ülj le, és csak magaddal foglalkozz, gondold át,mik azok a dolgok, amikre büszke vgay, amiket elértél, amit szeretsz magadon, ezeket erősítsd még jobban. Gondolom iskolába jársz, biztosan ott is vannak emberek akik nyitnak feléd, vagy szivesen nyitnál feléjük, tedd meg bátran, persze csak óvatosan először, a saját magad érdekében is.

Vagy esetleg ülj le a szüleiddel, szerintem ez nagyon fontos,vagy egy olyan emberrel a családodban, akiben 100%-osan megbízol és megbeszéled vele a dolgaidat, és beszéld meg velük a problémáidat, mond el neki/k, hogy mi bánt, mi aggaszt, és biztosan meg fognak érteni, és próbálnak majd segíteni.

Sok sikert kívánok neked!Engedd meg magadnak a boldogságot, fiatal vagy, előtted az élet.

És hidd el, ha cselekszel, sokkal hamarabb történnek dolgok, események, és van időd korrigálni! És ha ezt eldöntöd, kigondoltad, hogy változtatsz,akkor csináld is végig.

2010. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Holdfénylány válasza:
2012. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szép.:) ezt a videót te készítetted?:o
2012. febr. 26. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!