Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, az hogy 13 évesen azzal cikkizek, mert hogy "neked még nincs is olyan melled" Ti mit gondoltok erről? Szerintem eléggé gyerekes dolog.

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 09:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

a kis mell szerintem sokkal vonzóbb mint a nagy :)

kicsi vagy közepes de ne nagy, mert az még lóg is akkor olyan mint egy tehén. A kicsi vagy közepes viszont jó feszes és a férfiak a feszes mellet szeretik :)

16f

2010. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez hihetetlen :D Mi is 13-14 évesek vagyunk,itt valahogy nem ez megy...Néha csodálkozom is,biztos "le vagyunk maradva" :D Figyelj,ne aggódj emiatt.Gondolj bele 21 éves korodig nő,te meg még csak 13 vagy:) Bőőőőven van idő:)
2010. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg az, hogy a fejedben mi van.

42 éves férfi vagyok.

Minden termetű, - mellméretű - nőnek megtalálod a férfi "rajongóját". A természetesen szép hölgyek a mellük méreteitől függetlenül keltenek vizuális érdeklődést a férfiakban, - a "vadászösztön" mindegyikben meg van, csak nem egyenlő mértékben tudják uralni.

A Te esetedben az a helyzet, amelyen minden korodbeli hölgy átesett/ át fog esni: az azonos korú fiúk azzal "jópofiznak", hogy a lányok "kóstolgatásával" BIZONYGATJÁK egymás előtt a "bátorságukat", - "Én a múltkor eddig és eddig el mertem menni a ...-nál/nél, - és egész jó tűrte..."

Probléma abból szokott adódni általában, ha egy ilyen provokációra "repül is" - postafordultával - a válasz úgy, hogy delikvens három percig forgatja az iskola folyosóján - privátban - a Csillagok háborúját...


Nos! Te ennek vagy az áldozata! Provokálnak, - kóstolgatnak Téged is, és a korlátaikat is...

Hasznos, sokszor bevált módszer, ha nemes egyszerűséggel "átnézel" ezeken a próbálkozásokon, - "Ha nincs közönség, idővel elmarad az előadás!"


Akkora a melled amekkora, - de legalább a sajátod. Békülj meg vele, - és ne sokkold Magadat mások hülyeségén!

2010. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy a topmodelleknek is kis mellük van.

Undorító dolog olyasmiért csesztetni valakit, amiről ő nem tehet.

2010. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sincs nagy mellem, de nem is szeretnék nagyobbat. Most olyan tenyérbevaló, kis aranyos. :D Szép a formája, nem lóg. Egyik osztálytársamnak nagyon nagy mellei vannak, és lóg is neki. :S Próbálja takargatni, de nem nagyon megy neki. Pedig nagyon szép lány. :)
2010. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!