Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, az hogy 13 évesen azzal cikkizek, mert hogy "neked még nincs is olyan melled" Ti mit gondoltok erről? Szerintem eléggé gyerekes dolog.

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj emiatt.. hülye aki cikiz
2010. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
no igen. de volt olyan, hogy az egyik osztálytársam, akinek akkora a melle mint egy felnőtt nőé. Az szól be nekem. Múltkor már vissza szóltam neki, azóta nem cikiz ilyenek miatt.
2010. aug. 25. 10:02
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
de mondom ne aggódj a fiúk a kicsi mellet szeretik nem a nagy tehén tőgyet.. neked is még nőni fog :D tényleg. ne is gondolj rá.. ne bánkódj miatta 16/f
2010. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz ezzel. nekem is ez volt 11-15 évesen is, hogy a legtöbb csajnak kétszer akkora volt a melle mint az enyém és persze a fiúk is engem cikiztek meg a lányok is, és a lányoknak állandóan megakarták nézni :) de persze már akkor lógott nekik és kellemetlen is volt, mert nehezebben öltözködtek és tornáztak. és mára már felnőtten is ezt mondják, hogy oké hogy kirakják egy feltúrbózott melltartóval, mégis azt egyszer le kell majd venni. és akkor? nagyon csúnya is tud lenni és rámegy a gerinc problémákra is, mert nehezebben járnak vele. nehezebb a futás, az úszás, stb. úgyhogy örülj hogy neked nincs akkora. nekem is kicsi van, és elfogadtam. találtam egy olyan pasit, aki elfogad így, ahogy vagyok és kész. szólj be nyugodtan annak, aki piszkál ezért, de én elengedném a fülem mellett és jó mosolyognék magamban.... :) 23/L
2010. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell velük foglalkozni,se kis mell se a nagy mell nem jó a közepes a legjobb :P, örülj neki hogy nem akkor melled van mint1 emberi fej.
2010. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Mondhatod neki, hogy a tiéd legalább nem lóg már most :) Vagy kérdezd meg, hogy nem szokott-e fájni a dereka...

Kicsi, kézrevaló cici a legjobb, és a legkényelmesebb.

2010. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

azért érdekesek a hozzászólások, mert mégis a legtöbb férfi a nagymellű nőket bámulja meg és ájul el tőlük... úgyhogy nem véletlenül van a nőkben ilyen kérdés.

Tudni kell, hogy a mell sok zsírszövetet tartalmaz, tehát akinek ebben a korban nagy a melle, az valószínűleg hozzá dagadt is vagy nagydarab, és valóban hamarabb kezdenek el lógni a nagy mellek, bár ez sem törvényszerű.

Akik meg a te melleiddel foglalkoznak, kérdezd meg, hogy miért érdekli őket ennyire, hiszen te sem kérdezed meg, hogy hány centinél járnak, vagy szőrösödnek-e.

2010. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Ne aggódj.

13 évesen még nekem is alig volt mellem.

32/F

2010. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, annyira gyerekesek.

Szólj vissza nekik, hogy neked legalább 40 éves korodban nem fogja a térdedet verdesni a melled.

Ja és szard le őket.

2010. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Jaajjj, ne foglalkozz már vele, a kis mell nagyon szép, nekem legalábbis tetszik :) Neked meg nőni is fog még ;)
2010. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!