Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy engem idegesít...

Normális, hogy engem idegesít az egyik osztálytársam, és ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályunkban, aki már kezd az idegeimre menni. Kezdem ott, hogy diáknapok voltak és az idén mi szerveztük. Táncot is előadtunk, amit minden óra után elpróbáltunk, de a csaj összesen 2 próbán volt ott. Diáknapkor 2 órát késett, mondván hogy ő fáradt, pedig az iskolával szemben lakik.

Aztán minden óráról elkésik, óra közepén belibeg a kistáskájával, amiben egy könyv se fér el, a mini laptopjával, ráadásul a napszemüvegét se venné le még 10 percig. Egész nap játszik a laptopján, amit mostanában kapott, azért mert a normál nagyságút "nehéz" volt becipelni. Ha meg olyan kedve támad, akkor a padtársa könyvét előveszi, és mint aki nagyon értene a témához, bekiabálja a következő fejezet tartalmát. De ez a ritkább eset, általában csak szimplán beleszól az órába ostobaságokat, a lábát felrakja az asztal tetejére, eszik órán Ha mégis nagy táskát hoz, azt a kapátjával együtt az asztalra teszi, és a tanárok bármit mondanak, nem teszi le, és ha úgy érzi, hogy igaszságtalanul iratnak vele, akkor volt már hogy a dolgozatot összetépte és a tanári asztalra dobta. Osztályfőnök meg nem tud semmiről, mert kidumálja magát, hogy nem is úgy történt...

Mindenkit kibeszél, mindenkinek beszól, viszont őt se szereti senki. De nagyon gazdagok, és most is mindenki azért jópofizik, mert felajánlotta, hogy az osztálykirándulást az apja magánnyaralóján tölthetjük, medencével, meg minden extrával...

Próbálok nem rá figyelni, de annyira idegesítő, most is egész héten azzal dicsekedett, hogy a póthajtól milyen hosszú lett a haja. De még az órát is képes félbeszakítani, hogy a tanároknak is elmesélje, hogy elősször rossz színt választott, stb.

Titeket nem idegesítene?


18/L


2010. ápr. 18. 01:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy azért tepernek most az osztálykirándulás előtt, mert csak pár embernek van hely a házban, a többi vagy sátorban alszik, vagy ha esik az eső akkor a garázsban. :/ Így várható, hogy a hozzá közelebb állók hol aludnak majd, és hol a többiek. Csak sajnos az első csoport tagjainak szavára jobban ad a tanár, mert csak ők akarnak oda menni.
2010. ápr. 18. 01:51
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
elkényeztetett ribanc... az ilyeneknek a PURUTTYA EXTRÉMEN a helyük :D
2010. ápr. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

úúristen. ez durva..:S:S felre hivnám és meg mondanám persze nem ugy hogy megbantsam sőt előtte mondnám neki hogy nem akarok se veszekedni se stb. de azokat amiket érzel NORMÁLISAN mond el neki nehogy megharagudjon...és kint aludj :S az biztosan nem lenne túl jó nekedsem..xD és probald át érezni hogy miert csinálhatja.... neleht hogy csak te látod rosszul a dolgokat (de nemhiszem.)

Sok sikert... xD

aztán itt ird meg hogy milett a vége. : )

2010. ápr. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom...Ha egy ilyen emberrel beszélgetnél el, nem hinném, h hallgatna rád, hiszen - mint már írtad - nagyon makacs. Nekem van egy olyan oszttársam (fiú), aki ilyesmi. Nincs testvére, apja pár hónapja meghalt agyvérzésben, de amikor volt apja, akkor is ilyen kis köćsög volt... Szünetben vmivel elszórakozik, óra elején elkezd kajálni, Tech-deckezik, hiába szól rá a női ofő, elrakja, majd 2 perc múlva ismét előveszi..Órán mindenfélét bekiabál, ha rászólunk, kiakad, viszont Ő mindenkire rászólhat, mert neki mindent szabad. Ami az érdekes, h a férfi ofőnknél semmit se csinál (a sząr az, h szószerint semmit). -.-"

Na de most neked van (nagyobb) gondod. Hát nézd, az elbeszégetés gondolom semmit se ér, de azért próbáld meg. :) Én kicsit erőszakosabb meg durvább lány vagyok, már lekevertem volna neki egy hatalmas pofont, aztán ha beárul az apjánnak, bármit is csinálnának velem, v a családommal, másnap még1 pofont lekevernék neki, és ezt addig folytatnám, ameddig abba nem hagyja... Bár nem hiszem, h ez a Te esetedben sokat segítene. Igaz, ami igaz, a születől is ráférne egy jó nagy verés. Az apjával próbáltál már beszélni? Mondjuk attól függ, h milyen ember... Mert az is lehet, h otthon eljátsza a jókislányt a csaj (v tényleg jókislány otthon), így az apja nem hinné el, h ilyeneket művel otthon...

Most hiába írok le különböző szitukat, mert 90% az esély arra, h nem úgy van a helyzet, ahogy leírtam. De azért gondolom tudtam segíteni 10 éves fejjel. O.o' ^^

10/L

2010. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy ez lenne a megoldás, de nem akarok feszültséget, mert tényleg senkire sem hallgat, próbált más más osztálytársam is beszélni vele. A szülei meg nem fékezik, az anyjával él, apja csak pénzeli, az anyja meg kijelentette neki, hogy csak azért végezte el a tanárit, hogy bebizonyítsa, hogy a tanárok nem érnek semmit. Így ha egy tanár szól neki, akkor az anyja még a lányának ad igazat. Ha meg én mondanék, vagy csinálnék valamit, akkor meg az osztályban a "barátnői" is rámszálnának. Pedig mint mondtam ők is állandóan kibeszélik, de ha ott van a csaj, akkor meg nagy az összetartás.
2010. ápr. 18. 16:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyeneket simán kiparodizáltam szemrebbenés nélkül. Pl. amikor játszik a laptopján odamegyek, tátott szájjal nézem és átmegyek amerikai szurkolócsapatba: ezaaaz, úúú de ügyes vaaaagy! Gyerekek, itt egy született zseni, nézzétek! Hát ezt aztán senki nem tudná utánad csinálni! Áruld el a titkod! Super Mario-t is lefizetted, hogy így pattog neked? :D... és hasonlók. Vagy ha a hajával dicsekszik, feltűnően cicababát játszanék (mint amilyen ő), hogy észrevegye magát: juuuj, ez aaannyiraaa dögööös! Bárcsak én is megengedhetném magamnak! Olyan szépen csillog és olyan jó a tartása... na és ez a finom bakelit illat, fantasztikus! - Próbáld ki, valamennyit lefarag a nagy arcából.
2010. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor megnéztem az Álom.net című filmet,tökre ideges lettem,és azt hittem,hogy mindjárt pofoncsapok valakit..de nem tehettem,mert suliba néztük mozgóképen:P
2010. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
majd írd meg mi van:P
2010. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem az ő szülei nem foglalkoznak vele és ezért vesznek meg neki mindent hogy úgy tűnjön hogy fontos nekik és mivel otthon nem kap elég figyelmet ezért a suliban harcolja ki magának azt. Ha pedig így tanul tovább akkor nem viszi semmire. Barátokról pedig ne is álmodjon.
2015. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!