Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen a különc ember?

Milyen a különc ember?

Figyelt kérdés

Tehát kire mondják, hogy különc?

Ki számít különcnek?

Légyszíves ne csak azt mondjátok, hogy "eltér az átlagtól", hanem bővebben fogalmazzátok meg, ha lehet, példákat is hozzatok fel. Előre is kösz!


2010. aug. 13. 15:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%
"Különc az az ember, aki az árral szemben úszik, és tudja, hogy vizes lesz!"
2010. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy mitől különc valaki, már előttem nagyon sokan leírták,én csak annyit fűznék hozzá pár válaszhoz,hogy attól,hogy más a gondolkodásmódotok,az öltözködésetek,nem jártok bulizni,nincs káros szenvedélyetek,még nem néznek le, pusztán úgy kell az emberekhez viszonyulni,ahogy ahhoz viszonyulsz,akit szeretsz.Ha viselkedésben nem teszel különbséget,lehetsz akármilyen,senki nem fog lenézni!...
2010. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Egy- két dologban, amit leírtál asszem hasonló vagyok.Tök jó, hogy vannak emberek , akik így gondolkodnak.Nem tudom mi a különcség , de ebbe a 21. században eléggé különcnek érzem magam. Már végig megyek az utcán és páran ku..vára megbámulnak.´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´Es nem azért, mert olyan baromira szép vagyok...:D Nem igazán tudok olyan lenni, mint a többiek.Nem igazán tudok olyan dolgokat hordani.(esztétikai okokból...:D)

A gondolkodásom egy kicsit lázadó,és szerintem néha különcködö is lehetek: azért se azt csinálom,amit a többiek, néha komolyan a gyomrom émelyeg, amikor ugyanazt ugyanúgy kell mindenkinek csinálnia egy adott pillanatban.és én se szeretnék gyereket nem igazán szeretném az életét elrontani.

Bár nekem ez az egész inkább teher,mint jó dolog.Kicsit zavar, hogy nehezen illeszkedek be.Meg az is, hogy egyszerüen, ha már lány valaki , akkor legyenek lány barátai, nézzen úgy ki, mint egy lány, mert különben b**inak nézik.Jó vannak lány és fiú barátaim is.De én is inkább fiúkkal játszottam az oviba, vagy ´még többször egyedül.(Már nem otthon élek, hanem nyugaton, és itt egy kicsit "túl trendik" nekem az emberek.)Elég nehezen megy a beilleszkedés , csakúgy,mint ahogy otthon ment( bár, ha normális lennék akkor is nehéz lenne a beilleszkedés migránsként).ja, meg nem vagyok elég trendi, ezért folyton fiúnak, vagy leszbikusnak néznek.De én szerintem már csak ilyen maradok , és ka**lok erre a b**i századra.

és baromira nem érzem jól magam benne. A lányoknak minit, vagy szük nacit kell hordaniuk , mert "különben olyanok, mint ´leszbikusok....és a többi.Meg itt inkább egyformának látom az embereket , mindegyik ugyanolyan szük szart hord, amit szép emberen jól áll, de szerintem azzal , hogy mindenki ugyanolyan fazonú dolgokat hord. mindenki a b**i neten lóg . itt nincsen péntek este 11-kor az utcán senki, pedig világvárosban vagyok. eltüntek azutcai zenészek, a zsonglörök, ( csak nagyon kevés van és azis csak nyáron a megfelelö keretek között lehet).a jó öreg junkiek kihaltak,a különc érdekes emberek eltüntek (rám sose néztek még így az utcán, teljesen átlagos emberkének számítottam) k**vára sza* lett. nem a nettel van bajom , vagy a facebookkal, hanem azzal, hogy az ember életébe ez került a központi helyre, baromi rossz!!!csak egy-két idösebb embert hallottam,aki hasonlóképp gondolkodtt)én a harmincat taposom, de itt a 40-es nök ,férfiak olyan hamar változtatttak a gondolkodásukon, pláne a harmaincasok.Nem bírom benyelni ezt a hülye századot, néha úgy érzem megöl!!!Megöli az olyan embereket,akik még emberek maradtak.Lehet kicsit szélsöséges vagyok. Mindenestere öröm olvasni azt, hogy másoknak is vannak furcsa gondolatai, meg más is azt érzi, hagy különc.Remélem nem fognak kihalni a különcök...:D

2014. ápr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 nagyepf_MacGyver válasza:
en is kulonc vagyok :) tornabol szinte megbuktam de technologiabol elso vagypl
2016. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

A különc ember általában igenis hogy azt jelenti, hogy különb az átlágnál, más, egyénisége van, egyedi izlése, gondolkodása, felfogása, esetleg értékrendje. Sajnos nagyon sok esetben az ilyet nem különbnek, különlegesebbnek tartják az átlagnál, hanem különcnek, másnak, furcsának, ezért a tipikus tömegemberek sokszor ki is közösítik őket.


Na de hogy is értsük a tömegembert???


A tömegember ma meglehetősen negatív jelző! Kommersz, felületes, csak az anyagiaknak, külsőségeknek élő, modern kori világunktől túlpörgött - mindent akarok de máris - tipusú félidióta emberek. A lényegük, hogy semmiben nem különlegesek, a tömeg - a birkaszellem - után mennek, csak a mának élnek, hajszolják a pénzt(mellékes, hogy egyébként mennyi pénzük van!)sok esetben emberileg, érzelmileg silányak, nullák!

Régebben is persze voltak ú.n. átlagemberek, hétköznapi emberek, de az nem volt közelsem ennyire negatív jelző, és negatív embertípust jellemző megnevezés, mint a tömegember

2023. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!