Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktál naplót írni?

Szoktál naplót írni?

Figyelt kérdés
Kort es nemet is irj, kerlek [szepen] :).
2010. aug. 3. 19:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Én soha nem értettem, hogy minek ir valaki naplót, ha nem olvashatja el senki? Én is próbálkoztam mát vele kétszer is, de én úgy csináltam, hogy felolvastam a haveroknak szerintem úgy ér valamit. És az viszont jó érzés volt, hogy szünetbe ott volt a suliból minden haverom és hallgatták, hogy milyen baromságokat irok.

16F

2010. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

9 éves koromtól kezdve írok. Most 17 leszek..

Egyszer vissza olvastam a legelejétől, de annyira durva volt. 1 naplóman el is égettem.. Ahogy az utolsó oldal is megtelt rá a tűzre. Jobb is szörnyű időszakom volt. :D

Mondjuk az összes naplómban ahogy vissza néztem csak a rosszakat írtam le. Ahogy történt valami azt kiírtam magamból.

Furcsa olvasni, ahogy ennyi keserűségen megy át egy gyerek.. És amikor eszembe jut hogy az én voltam, az úgy még roszabb..

2010. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

régen írtam, kb 10évesen , de csak ilyen hülyeségeket. most nemrég kezdtem újra, de mostmár normálisan...és egyébként az egyik válaszoló leszólta, hogy mire jó a napló, ha senki nem olvassa el. nekem jó érzés kiírni magamból a dolgokat, jobban tudom rendezni általa a gondolataimat, és néha választ találok a kérdéseimre. ezért jó :) és én tényleg mindent leírok benne, és nem szeretném, ha akárki elolvasná. elvégre mindenkinek lehetnek titkai ;) valaki leírja őket, valaki megtartja magának.. de ha leírod őket, lesz egy olyan érzésed, hogy megbeszélted valakivel. és az jó. és mégsem beszélted meg senkivel, mert csak te tudod, és így titok marad :) egyébként én is eldugom mindig:D

17L

2010. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
hu már 1x elkezdtem de nemment. most akarok ujra majd vmikor:) és sztem vicces lesz pár év mulva visszaolvasni:D de mindennapbiztos nem irok mert arra nincsidőm:DD 16l
2010. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem mondhatom el senkinek, hát elmondom mindenkinek, és ha már lúd, legyen kövér. Erre találták ki a blogot, füzetecskékről kb 3 éve tértem át, és 2 éve stagnálok 1 oldalnál. írom amikor épp eszembe jut. 18/L
2010. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

kb. 11 éves korom óra írok naplót.. Anyám többször is beleolvasott :S

Meg az elmúlt tanévben ellopták az osztálytársaim, és hangosan kibeszélték a tartalmát :S :S Azóta már csak ritkán írok bele.... De most voltam nyolcadikos, és szerencsére abba a gimibe egyikük sem megy, ahova én

2010. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Utolsó. Betörtek hozzád a lakásba és ellopták, vagy hogy sikerült nekik :D?
2010. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
utcso: gondolom magával vitte a suliba:DD
2010. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

huuu. én nagyon szokszor kezdtem újra, de nem sikerült. :D nem tudom miért. :D most újra kedvet kaptam hozzá :)

15/L

2010. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Eddig 23 naplom telt be!!!!!
2010. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!