Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy nagyon megvisel...

Normális, hogy nagyon megvisel lelkileg ha nem ismernek el?

Figyelt kérdés
Ez alatt nem azt értem hogy amit sz@rul csináltam, azt ismerjék el. Hanem ha tudom hogy valamit jól csináltam (nem beképzeltségből, hanem látom) és nem ismernek el, hanem úgy csinálnak mintha hétköznapi lenne vagy csak ott kaffognak mellettem, na az, az nagyon rossz érzés nekem. Sokszor ideges leszek, megsértődök, elkezdem magam idiótázni vagy elvonulok. Normális ez? Az ha meg cinikusak is, az mégjobban elkeserít vagy felidegesít.

2020. ápr. 29. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Üdv a pokolban!
2020. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában az a jellemző, hogy nem ismernek el, ha valamit jól csinálsz, csak tudomásul veszik. Ellenben, ha hibázol, jól lecsesznek.

A kaffogás alatt a beszólásokat érted? Sejtem, hogy mire gondolsz, csak eddig a kaffogást, én a köhögéssel kötöttem össze. :) (bocsi)


Ideges leszel, és megsértődöl, erre azt mondom: érthető, de az nem, hogy leidiótázod magad. Az elvonulás rendben van, ha téged az megnyugtat, ,és lehetőséged is van rá.

A cinikusak megviselik az érzékenyebbeket, ebben nincs semmi új.


Szóval: kicsit erősítsd meg a lelki páncélod, mert várható, hogy ez hosszabb távon maradhat... amennyiben nem változtatsz a körülményeiden.

2020. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem azt jelenti, keress rá! Kaffogás: nem szól hozzá, ül mintha most halt volna ki a családja, úgy csinál mintha rosszul lenne, hangulatember (tehát ha szomorú, mindenképpen kivetíti és úgy hogy mások is azok legyenek, a semmiért), dühös lesz mindentől stb. Köszi! :-)
2020. ápr. 30. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, én is ilyen vagyok. Úgy érzem, kell az elismerés, hogy ha valmit jól csináltam, értékeljék, gratuláljanak... Ha pedig ez elmarad, akkor rosszul érzem magam, mintha semmit sem érne amit teszek... Azt leszámítva, hogy hosszú távon nagyon előnytelen, de nem mondanám, hogy abnormális.
2020. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne előnytelen?? Nem robotok vagyunk, vannak érzelmeink, elfáradunk és szükségünk van a boldogságra.
2020. ápr. 30. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam már az előnytelenségét, pl. mikor hallgatom, ahogy másokat folyton dicsérgetnek, engem meg észre se vesznek, totál kiakadok... Kikészít idegileg egy idő után, ezért írtam, hogy hosszútávon nem túl jó.
2020. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon függsz mások véleményétől az mindig baj...
2020. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!