Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérlek, CSAK NORMÁLIS válaszok...

Kérlek, CSAK NORMÁLIS válaszokat írj! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több éve megismertem egy nálam idősebb pasit. Nagyon megtetszett, már akkor, amikor először találkoztunk. Állandóan hülyéskedett velem, viccelődött, stb.... Már 2 gyereke van, nagyon aranyosak, és persze barátnője. Nem tudom miért, de ahányszor látom, mivel közel lakik, (és olyan helyen dolgozik, ahová sok ember jár, tehát mi is szoktunk ott vásárolni) mindig jobban tetszik... Kérlek, segítsetek, hogy mit csináljak, hogy "elfelejtsem"? Ne mondjátok, hogy :" Hülye vagy!, meg Nincs jobb dolgod?!?"


Én nagyon fiatal vagyok hozzá képest, és ő nem tudja, hogy szeretem.


2010. júl. 24. 17:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Megértem az érzelmeidet, de ha az én férjem után áhítozna egy ilyen fiatal lány, hááááát...

Mit szólnál, ha a szerelmedet valaki kinézné magának, és flörtölne vele? Bár én nem tudnék féltékeny lenni egy 13 éves lányra. Esélye sincs...

2010. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!