Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérlek, CSAK NORMÁLIS válaszok...

Kérlek, CSAK NORMÁLIS válaszokat írj! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több éve megismertem egy nálam idősebb pasit. Nagyon megtetszett, már akkor, amikor először találkoztunk. Állandóan hülyéskedett velem, viccelődött, stb.... Már 2 gyereke van, nagyon aranyosak, és persze barátnője. Nem tudom miért, de ahányszor látom, mivel közel lakik, (és olyan helyen dolgozik, ahová sok ember jár, tehát mi is szoktunk ott vásárolni) mindig jobban tetszik... Kérlek, segítsetek, hogy mit csináljak, hogy "elfelejtsem"? Ne mondjátok, hogy :" Hülye vagy!, meg Nincs jobb dolgod?!?"


Én nagyon fiatal vagyok hozzá képest, és ő nem tudja, hogy szeretem.


2010. júl. 24. 17:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, de ne őt. Legyen ő az etalon.
2010. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, majd megpróbálom!
2010. júl. 24. 17:29
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, kellemetlen lehet neked...

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha a korod megengedi, akkor menj el szórakozni, házibuliba, ismerkej más fiúkkal. Próbáld meg.

2010. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, egy kisebb városban élünk, nem vagyok egy bulizós/ fiuzós típus, nem tudom miért, de Ő valamiért nagyon, nagyon megtetszett. Már három éve... Ő 38 éves, és tudom, hogy örökre elérhetetlen lesz számomra :-(
2010. júl. 24. 20:23
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Van olyan, hogy valaki az idősebbekhez vonzódik. Szerintem fejleszd magad sporttal, olvasással, szerezz minél több tudást mindenről, váljál egy komoly, értékes személyiséggé. Így joggal számíthatsz majd arra, hogy egy értékes, komoly godnolkodású társad legyen, aki esetleg tényleg idősebbb is lehet sokkal nálad. Most még nagyon fiatal vagy. Még nem tapasztaltad meg az igazi szerelmi érzéseket, ezért azt hiszed, hogy mert ennyire tetszik, ez már valami végzetes.
2010. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

úúúh... ez azért durva!

nem vagyok ellene az idösebb pasiknak,de 13 és 38 éves azta!! még ha 16-17.......éves lennél nem is lepödnék + de 13 évesen hmm....és akkor még azt írtad hogy több éve ismered.

2010. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
bocs nem szemétségből írtam csak meglepödtem! elöző
2010. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat; számomra mind hasznos volt. Tudom, hogy Ő túl idős hozzám, én sem tudom, hogy miért van ez?
2010. júl. 25. 09:54
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bajod az apukáddal ?

Nézz utána az apakomplexusnak.

2010. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az apukámmal... hát, de van. Elváltak 7 éve, azóta Anyukámmal élek. Apukám nagyon csúnyán viselkedik, nem látogat, nagyon elhanyagol.
2010. júl. 25. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!