Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérlek, CSAK NORMÁLIS válaszok...

Kérlek, CSAK NORMÁLIS válaszokat írj! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több éve megismertem egy nálam idősebb pasit. Nagyon megtetszett, már akkor, amikor először találkoztunk. Állandóan hülyéskedett velem, viccelődött, stb.... Már 2 gyereke van, nagyon aranyosak, és persze barátnője. Nem tudom miért, de ahányszor látom, mivel közel lakik, (és olyan helyen dolgozik, ahová sok ember jár, tehát mi is szoktunk ott vásárolni) mindig jobban tetszik... Kérlek, segítsetek, hogy mit csináljak, hogy "elfelejtsem"? Ne mondjátok, hogy :" Hülye vagy!, meg Nincs jobb dolgod?!?"


Én nagyon fiatal vagyok hozzá képest, és ő nem tudja, hogy szeretem.


2010. júl. 24. 17:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem olyan régen megismertem egy korombeli fiút, aki eléggé tetszik... Úgyhogy, valószínű, sikerül "elfelejtenem".
2010. júl. 25. 11:20
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen, már utánaolvastam az apakomplexusnak. Hát, nem tudom...
2010. júl. 25. 11:23
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

kezet foghatunk! xD

szerelmes voltam/vagyok a tanáromba amit ő viszonzott is.34 éves van gyereke felesége és hát rosszul sult el a dolog nincs munkája.....nah mindegy nem részletezem.de tudd nem vagy egyedul én is mindig az idosebb pasikat nézegetem.és nincs semmi gond az apummal velunk él és joban vagyunk!

15/L

2010. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Semmi esélyed...
2010. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat! Kedves Utolsó! Igen, ezzel én is tisztában vagyok!
2010. júl. 27. 11:08
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Sya! Teljesen megértelek. Én most 18 vagyok és 30éves srácba vagyok belezúgva. Mondhatja nekem bárki, hogy hülye vagyok, meg hogy idős hozzám, ha a szemébe nézek vagy beszélek vele, akkor nem a korát látom a szemeiben...Őszinte leszek hozzád, bár lehet hogy ez nem lesz egy jó tanács vagy jó vélemény...Szerintem nincs olyan módszer amivel egyszeribbe kiűzheted őt a fejedből, a szivedből. Ahhoz, hogy elfelejtsd őt vagy iszonyúan a lelkedbe kell gázolnia, hogy úgy érezd majd meghalsz vagy találnod kell valakit akit jobban tudsz szeretni...

Sok szerencsét a felejtéshez. Sya.Pusyka.

2010. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, valahogy én is így érzek Iránta, mint Te.
2010. aug. 1. 14:34
 18/21 anonim ***** válasza:
hello.a barátnőm 13 és egy 20 éves pasival jár.távkapcsolatban,tehát.. nagyon fura,de megértem. nekem egy 21 éves pasi tetszik,de ugyanígy reménytelen..én sem tudom hogy lehetne elfelejteni,de mindenképp próbálom..remélem segíthettem :)
2010. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ja és én id 13 vagyok. lehet, hogy mindenki átesik egy ilyenen?!
2010. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az apád lehetne!Nézz utánna olyannak, aki veled egy korosztály!
2010. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!