Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vezessem le a haragomat?

Hogyan vezessem le a haragomat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 13:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem sírok...attól nem leszek nyugodtabb...nem az a bajom, h veszekednek, mert úgysem ölik meg egymást, csak az a baj, h zajonganak és én valahogy allergiás vagyok a zajra...nem bírom a kiabálást...egyszerűen ha kiabálnak v ha felemelik a hangjukat az emberek az már kellemetlen a számomra.
2010. júl. 16. 00:33
 12/14 anonim ***** válasza:

én a helyedbe odaállnék eléjük és azt mondanám,hogy::

ha nem fejezik be most azonnal elköltözök és soha többé nem jövök vissza,még csak egy rohadt telefont se engedek el feléjük.és közben elmagyaráznám,hogy ezt nem bírom,idegbeteg leszek tőlük.

és majd láss csodát.

bekussolnak.

nekem bejött:)

sok sikert!

2010. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nekem nem jön be.Már mondtam, h lelépek, mert nem bírom, akk le se szarják, mert úgysincs jelen pillanatban hová mennem
2010. júl. 16. 13:58
 14/14 anonim ***** válasza:

előző vok.

és nincs egy haverod sem akinél meghúzhatod magad 1-2 napra?

mert ha le tudnál lépni egy kicsit,akkor lehet h elgondolkodnának.

2010. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!