Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon ideges vagyok az...

Nagyon ideges vagyok az anyámra meg a pasijára, itt enyelegnek egész nap, és rohadt undorító! Hogy vezessem le a mérgemet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Menj el sétálni - anyádnak is joga van a privát életre. (Nem tudom, mit szólnál, ha ö akarná megmondani, hogy mikor lehetsz a barátoddal anyád lakásában.)
2011. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 böiler ***** válasza:
80%
Hallgass zenét, fuss, verekedj, menj el egy meccsre, egy koncertre, csajozz.
2011. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Miért nézed őket? Foglald le magad, vagy menj el otthonról.
2011. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is dettó ugyan ez van... volt, amíg át nem értékeltem magamban néhány dolgot. Fülig szerelmes, szóval egész másképp viselkedik anya, mint eddig és ezt különféle módokon próbáltam kezelni (zene benyomása, különféle figyelemelterelő hadműveletek, mint a rajzolás, tanulás, stb.), míg meg nem próbáltam beleképzelni magam az ő helyükbe. A legelső dolog szerintem annak megértése, hogy mindenki vágyik a boldogságra, így az anyuka és a barátja is. Lehet, hogy féktelenek, szenvedélyesek, és esetleg nem figyel rád anyukánk úgy, mint eddig, de ők is emberek nem pedig gépek. Nekik is joguk van a boldogsághoz, még ha azt neked nem tetsző módon is élik meg. Abba gondolj bele, hogy te mit szólnál hozzá, ha ő sajnálná tőled a boldogságot... ugye, milyen önzőnek gondolnád?
2011. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem Te vagy "rohadt undorító" ha ilyen jelzők egyáltalán eszedbe jutnak a tulajdon anyádról!
2011. febr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
59%
Valóban anyukádnak is joga van az élethez, pláne, ha mellette nem hanyagol el téged. Függetlenül attól, szerintem próbáld meg megbeszélni vele négyszemközt, mi zavar téged, és ha ő egy intelligens édesanya, megtalálja azt a megoldást, ami mindkettőtöknek megfelel.
2011. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem is, ülj le vele beszélni!

Lássa rajtad azt, hogy komoly a téma, ne ilyen veszekedős legyen... Majd mondjad meg neki, hogy nincs semmi bajod vele, csak légy szíves ne a konyhaasztalon csináljátok mikor eszek...

Meg ne lássad őket! Vonuljanak el és csukják be az ajtót...

Ennyi!

Meg fogja érteni, hogy nem feltétlen kíváncsi rájuk a gyereke...

Biztos megérti!

2011. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Az ideged levezetésére, menny el valamit sportolni
2011. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!