Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vezessem le a haragomat?

Hogyan vezessem le a haragomat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

testedzés

vagy csinálhatod amit én ütöd a falat az első pár hónapban marhára fog fájni aztán majd szép lassan kihalnak az idegek az öklödben

2010. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kire vagy mire haragszol? És ha haragszol, akkor mennyivel lesz jobb?
2010. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak úgy haragszom...pld ha itthon felhúznak, vagy hasonló...ritkán szoktam dühös lenni, de itthon kihozzák belőlem és nem szeretnék senkivel sem kiabálni vagy goromba lenni.
2010. júl. 15. 14:14
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát, vagy az amit az első mondott, vagy éld ki magad a neten.: DD

Chaten, vagy játékban(cod4 hunpubokon..xD).

2010. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
menj el messze egy eldugott helyre és ordíts ahogy és ameddig tudsz ;)
2010. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

az első nem mondott hülyeséget.

ez a netes meg Cod-os dolog nálam nem jön be...annyira nem tudom magam beleélni egy játékba, h lecsillapodjak...1 haverom csinálja azt, h otthon nem beszél vissza, mert akk rögtön hidegre tennék, ezért a neten beszól mindenkinek...nekem ez annyira nem jön be...sztem sunyi módszer, mert így biztos, h mindenki tökös, mert nem látja a másikat...ez annyira nem fekszik nekem...

2010. júl. 15. 18:55
 7/14 anonim ***** válasza:
hát nem tom neked mi segít, de nekem a mosogatás segített, igaz muszáj volt
2010. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Velem úgy szokott lenni, h ülök a szobámban és én szeretem a nyugalmat...erre a szomszéd szobában apám, anyám meg a húgom műsoroznak esténként...apám szemétkedik, tv-t néz, anyám nem tud aludni, rákiabál, húgom vinnyog, apám méghangosabbra húzza, de nem menne a másik tv-hez...apám amúgy tényleg egy szemét, a többiek alapjáraton normálisak...én akkor tudok földöntúli haragot érezni, mikor hallom, h hosszú percekbe nyúlnak ez a kiabálás.Akár komoly vita, akár nem, engem piszkosúl dühít, mikor ott ők zajonganak.És kérem meg kikiabálok, h filmet nézek v legyen már elég, ekkor is folytatják.Mikor már azt várnám, h vége, akk megint elkezdik.Elköltöznék egy pár napra, pár hétre, de úgy nem nagyon tudok hova...nem az az otthonülő kocka, nem járok sehova típus vagyok...egyszerű, átlagos srác vagyok, csak ez speciel nagyon dühít...néha kimegyek és az öklömmel csapkodom én is a falat, de ezt egész este, vagy ameddig tart ez a kiabálás, nem lehet.
2010. júl. 15. 22:16
 9/14 anonim ***** válasza:
sírj...én mindíg azt csinálom
2010. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én a falat verem:D
2010. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!