Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nektek is van hasonló ciki...

Nektek is van hasonló ciki sztoritok? És mi az?

Figyelt kérdés
Ma valahogy fenomenális voltam, kifejezetten a "toppon". Szóval bementem a suliba 1. órában ami nekem lyukas, gondoltam tanulok. Bementem a termünkbe, leraktam a dzsekim és kimentem a táskámmal. A telóm bent maradt a dzsekim zsebében lenémítva. Vége lett az 1. órának, megyek a terembe, de kifele jövet mindenki furcsán nézett rám. Leülök a helyemre, a telóm kint a padon. Mindenki néz rám, vigyorog meg minden és mondják: megszólalt a telefonod, azaz az ébresztőd. Odakaptam a kezem a fejemhez, hogy jesszus nekem mi az ébresztőhangom! Hát Ady Endrétől a Góg és Magyóg fia vagyok én szavalása, de nem ám Latinovicstól vagy egyéb híresebb/ismeretlenebb szavalótól! Én mondtam fel... (igen, saját magam vagyok az ébresztőm...) És még a tanár is kiröhögött, mint mindenki más...

2013. szept. 27. 23:13
1 2
 11/16 vmi03 ***** válasza:
És nekem ezt mért nem mondtad el kis disznópöcköm?
2013. szept. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
?
2013. szept. 29. 00:52
 13/16 anonim válasza:

Hát ez aztán jó lehetett... ugye?:)

xD :D

Egyébként szerintem ez nem ciki hanem aranyos...

De mind1:$

2013. szept. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
legyen úgy:D
2013. okt. 5. 13:35
 15/16 anonim válasza:
nem tom h kerültem ide de nekem is volt ilyen...a legjobb fiú barátom "turkált" a telómba és az ébresztőmön én énekeltem xDDD...hát nekem annyi ciki sztorim van hogy az már lehetetlen.pl: suliba csináltak egy ilyen hinta szerűségű játékot ami még nem volt kész én meg életvidáman hintáztam egyszer csak a felhőket látom magam előtt, ja és a fél suli kint volt xD aztán lementem az új sport csapatomhoz és első edzésen olyat estem a padról , hogy szerintem a szomszéd kerületbe is hallották és rá 10 percre megint elestem aztán 2 hét múlva át estem a padon.ja meg elszakadt a nadrágom, de nem vette senki észre xDDDD.6 évesen az első csapatomnál edzés közepette rám jött a hasmenés és szaladtam ki mint egy bolond x "D.meg anyám régi barátnőjével meg a gyerekeivel beültünk kajálni egy étterembe és a röhögéstől fingottam egyet yDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD......na mindegy ez nem a kérdéshez hasonló volt, de remélem jót nevettetek
2014. jan. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát ezt nehéz überelni :D De nekem is van egy hasonló verses sztorim. Irodalom órán kelett felmondani Ady Endrétől az őrizem a szemedet, és én az utolsó mondatot eltévesztettem és véletlen azt mondtam, hogy: "Nem tudom miért meddig maradok meg neked, de a szemedet fogom és őrizem a kezedet" nagyon ciki volt. XD De azért ötöst kaptam :)
2016. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!