Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nektek is van hasonló ciki...

Nektek is van hasonló ciki sztoritok? És mi az?

Figyelt kérdés
Ma valahogy fenomenális voltam, kifejezetten a "toppon". Szóval bementem a suliba 1. órában ami nekem lyukas, gondoltam tanulok. Bementem a termünkbe, leraktam a dzsekim és kimentem a táskámmal. A telóm bent maradt a dzsekim zsebében lenémítva. Vége lett az 1. órának, megyek a terembe, de kifele jövet mindenki furcsán nézett rám. Leülök a helyemre, a telóm kint a padon. Mindenki néz rám, vigyorog meg minden és mondják: megszólalt a telefonod, azaz az ébresztőd. Odakaptam a kezem a fejemhez, hogy jesszus nekem mi az ébresztőhangom! Hát Ady Endrétől a Góg és Magyóg fia vagyok én szavalása, de nem ám Latinovicstól vagy egyéb híresebb/ismeretlenebb szavalótól! Én mondtam fel... (igen, saját magam vagyok az ébresztőm...) És még a tanár is kiröhögött, mint mindenki más...

2013. szept. 27. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg se próbálok versenyezni ezzel a történettel :) De igazából szerintem inkább aranyos mint ciki, bár azt el tudom képzelni, hogy hogy érezhetted magad :D És még pár évig biztos lesápadsz majd, ha eszedbe jut.. Aztán meg ez lesz az egész családod kedvenc anekdotája, amit minden összejövetelen újra ás újra el kell mesélni, mert az összes unokád kedvence lesz :D

Azt lefogadom, hogy nagy fazon lehetsz :D:D

2013. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nagyon nagy!!!! xD :D:D:D
2013. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Verhetetlen,részemről:)
2013. szept. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
elsüllyedtem szégyenemben:D nagyon gáz volxd osztálytalálkozón legalább lesz mire visszaemlékezni:DDDDDD jövőre úgyis érettségi már:D
2013. szept. 28. 11:45
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

Ennyi az egész??? Ennél sokkal durvább sztorik vannak, én is csak azért nem írom ki az enyéimet, mert félek, hogy felismernek. Persze nem rossz dolgot csináltam, inkább cikit, bár mondjuk én nem röhögtem volna ki magam, igaz én soha nem nevetek mások szerencsétlenségén, meg amúgy sem röhögök, már nincs hozzá kedvem. De ha ennyi lett volna, ami történik velem suliban, akkor tényleg csak egy nagyot röhögtem volna. Mert ez semmiség. Valószínű lány lehetsz, hogy ilyen komoly dolognak gondolod.

Egyébként: az ébresztőd volt egyben a csengőhangod is? Valamint tényleg felhívott valaki? Mert ha nem, akkor szépen elővették a telefonod és ők játszották le.

Ha meg akkorra volt beállítva az ébresztőd, akkor sajnállak, de gondolj bele, hogy milyen rossz lett volna, ha a buszon szólal meg, és ott te magad is ott lettél volna.

2013. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Paraszt vagy fiam!
2013. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen , lány vagyok, és?:) nem mesélhetem el, mekkora balfék voltam?:D ugyan kérlek:)akkor írd le te is a ciki sztorid:)
2013. szept. 28. 15:16
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
jobb ébresztő hangot nem találtál? :DDD amugy igen jo sztori :D
2013. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Például,amikor Pelikán elvtárs szavalja az Anyám tyúkját.

Hasonló nekem is volt,csak az sokszor hülyén jött le.Cimborámmal a rózaszin párduc zenéjére kevertük rá Hitler beszédét,azt amelyik csengőhangnak is letölthető volt.Nagyon röhejes lett.

Volt olyan is,amikor egy elvakult náci,meg valami jogvédő suttyó összevesztek egymással a villamoson.A náci szerint meggyaláztam Hitlert,a libsi szerint meggyaláztam az ő emberi érzéseit.Már nem is velem foglalkoztak,adták egymásnak az ívet.(Ez egy kicsit off,tudom)

2013. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
annó még jó ötletnek tűnt, meg hogy így jobban felidézhető stb., csak aztán nem lett jó ötlet:D utolsó ... az se kispályás :D
2013. szept. 28. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!