Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Alaje hívők, megpróbáljuk ide...

Alaje hívők, megpróbáljuk ide hívni a plejádiakat?

Figyelt kérdés
Csak szeretet kell sugároznunk és eljönnek. Augusztus 4.-én is csak azért nem jöttek, mert a sok ember küldte a negatív energiát. Egyet kérek a szkeptikusoktól, hogy légyszíves ne küldjék a negatív energiát, nem kell vele foglalkozni. Légyszíves csak hagy próbáljuk meg, bajotok nem lesz belőle, ne tegyetek keresztbe nekünk.

2012. aug. 7. 19:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Én már el is kezdtem sugározni a szeretetet. Sajnos attól nem óvott meg, hogy kapjak egy nagy egyest fizikából, mert az energia nem lehet negatív...
2012. aug. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 SSJGoku ***** válasza:
apádat hívjad ide!!
2012. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Won válasza:
Én komoly csinálom veled. Szerezz még RENGETEG embert. Egy próbát megér.
2012. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,de ehhez az is kell, hogy senki ne sugározzon negatív energiát. Szkeptikus nem kell, hogy segítsetek, csak ne gondoljatok negatív dolgokra ezzel kapcsolatban légyszi.
2012. aug. 7. 19:57
 5/39 Loller válasza:
ma már annyi szekta van, minek még több? - ez a negatív meg pozitív energia baromság, ha léteznek akkor eljönnek ha valakinek szüksége van rájuk... nemde?
2012. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Előző, ne rontsd már el, kérlek.
2012. aug. 7. 20:25
 7/39 anonim ***** válasza:
Hidd már el, hogy negatív energiát nem sugároz senki, mert olyan nincs. Negatív érzéseket sugározhat. Kérd meg, hogy azt ne tegye.
2012. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Ha negatívan gondol a plejádiakra, akkor negatív energiát sugároz feléjük, ezért ne tegye.
2012. aug. 7. 20:34
 9/39 anonim ***** válasza:
Le a plejádokkal és a hulye alajéval is,inkább gondoljunk a hgombára!
2012. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már biztos nem fognak eljönni...
2012. aug. 7. 21:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!