Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves házasok vagyunk és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves házasok vagyunk és a férjem chatel egy másik nővel akibe úgy érezte szerelmes, már volt közöttük videó szex is, most megpróbáljuk helyrehozni a dolgot, de mindig szurkáljuk egymást, de én nagyon szerem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 12:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%

a vén kujon, még camszexel?

hmmm...

elképesztő :D:D:D:D

2012. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Beteg egy férjed van, mi népek vannak ebben az országban is Xd
2012. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
32%

Aids-es vagy egyéb nemi beteg akarsz lenni?


Akkor hajrá, mentsd meg azt, ami már rég nincs is!


25/N

2012. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha van ra mod, utazzatok el. Pl.: satorozni vagy csak kirandulni.

Tüzzetek ki magatoknak celokat, Pl.:felcaplatunk a hegyre, vagy iratkozzatok fel paros futoversenyre.Csinaljatok valami hülyeseget, de azt együtt. Kerüljetek be a falu tv-be. Meglasd, mig ezen munkalkodtok jot szorakoztok.

Ismerjetek meg egymas masik oldalat ujra, olyan modon ami kirant a hetköznapokbol.

2012. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
50%
ebbe semmi elképesztő dolog nincs,kedves első....sajnos egyre gyakoribb az interneten valo flörtölés,egymás ilyenfajta kielégítése.... de ez nem a valóság,ez egy bűvös kör,ami alkalmazkodik a te igényeidhez..lehet ott megkap olyanokat amit othon nem,izgalmak..stb....ezzel nagyon nem tudsz mit csinálni,ha tiltod akkor is folytatja ha szeretné...gondold azt h te vagy neki élőbe és ez a lényeg ő a tiéd,veled él...probáldd meg ujra meghoditani...
2012. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem még szeret! Nem tudom!Mindig figyelmes volt hozzám, csak az nem fér a fejembe hogy tud valaki egyszeregyre kétoldalú lenni! Ha szerelmes abba nőbe akkor hogy tudott tud hozzámérni?
2012. jún. 8. 13:00
 7/30 huncika válasza:
lehet én vagyok ilyen kis naiv !! de ha már 20 éve házasok vagytok a férjed most kezd el chatelni az már igen igen elég szarságot jelent !! szereted de azért ne kéne mindent elnézned neki mert csak magadat örited meg!!ami nem müködik nem érdemes erőltetni!!!! na meg a másik akár milyen vita is lesz köztetek ez benned lesz és a fejéhez fogod vágni
2012. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 huncika válasza:
szeret de szerintem az már inkább kötödés!!!a biztost elhagyni a bizonytalanra?!
2012. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem is igazan szerelmes. Csak az ismeretlen izgalma. Meg a reg hianyolt hoditase.

Ha chaten ismerte meg akkor sokat beszelgettek. Gondolom ti mar annyira nem, mivel ugy is tudjatok mire mit mondana a masik.

Szedd fel te is chaten Öt allneven.

2012. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet igazad van, hogy kötődik....
2012. jún. 8. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!