Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves házasok vagyunk és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves házasok vagyunk és a férjem chatel egy másik nővel akibe úgy érezte szerelmes, már volt közöttük videó szex is, most megpróbáljuk helyrehozni a dolgot, de mindig szurkáljuk egymást, de én nagyon szerem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 12:48
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Igen ő is ezt mondta újdonságra vágyott és aztán vitte a feje! Pedig úgy érzi megvan mindene, nem tudott igazi okot mondani!
2012. jún. 8. 13:09
 12/30 huncika válasza:
újdonságot akar?? adj neki!! pl sexben egy kis fantázia hiányzik neki valami kis extra amit most megadhatsz neki:)
2012. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Azon vagyok remélem működni fog!
2012. jún. 8. 13:14
 14/30 huncika válasza:
helyes :) kis vadság merészség és hátha használ:)ha nem chatelj te is és tedd féltékenyé
2012. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Azóta kirakja mindig a telefonját és a géphez sem ül oda csak ha én is ott vagyok! Látom hogy próbálkozik, de mégis bántjuk egymást! Attól félek én rontom el, mert mindig lelkizek, mert rosszul érzem magam ettől az egésztől! Engem bárki átverhetett volna csak Ő nem, mert benne bíztam a világon a legjobban!
2012. jún. 8. 13:23
 16/30 huncika válasza:
valamilyen szintem megértelek !! nem csak te vagy a hibás
2012. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy van 3 gyermekünk, akik eddig egy boldog családban érezhették magukat, ami egy pillantás alatt megváltozott! :(
2012. jún. 8. 13:32
 18/30 huncika válasza:
ezt le kell ülni és megbeszélni
2012. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni a helyzeted. A problémát legjobban egy analógiával tudnám szemléltetni. Tegyük fel, hogy a csokitorta a kedvenc sütid. Nagyon szereted, majd megőrülsz mikor látod a cukrászdában. Alkalmanként veszel is belőle. Azután eldöntöd ,hogy ezek után rá sem nézel a többi sütire, csak csokitortát eszel. Eleinte nagyon jól elvagy így, de pár hónap után már mégsem olyan az íze, kicsit tömény. Azután már azon kapod magad, hogy de megennél egy jó zserbót. Meg lehet próbálni feldobni a csokitortát tejszínhabbal például. Persze sosem lesz olyan mint mikor legelőször kóstoltad. Ha már tejszínhabbal sem az igazi, akkor sajnos más süti kell.
2012. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Akkor ha a zserbót is megunom, majd megint másik süti kell? Ennek akkor soha nincs vége, mert egy idő után mindig más süti kell? Akkor hol vannak az érzelmek?
2012. jún. 8. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!