Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egyik nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyik nap tök szerelmes vagyok, másik nap pedig szinte semmit nem érzek?

Figyelt kérdés

szerelmes vagyok=csak rá tudok gondolni, ő az életem értelme, kínomba a fényképét simogatom


semmi=kedvelem, tetszik, de egyértelműen nem vagyok szerelem picikét sem.


Minden barátommal így volt eddig. Nem vagyok normális?


2012. jún. 1. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert egy hormonzavaros tini vagy.
2012. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Közben masztizol egy jot?
2012. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hány éves vagy,mert a legtöbb 14-18 év körüli lány így van vele egyik nap szerelmes másik nap már nem.De emiatt nem kell kétségbe esni valószínűleg ilyenkor nem is szerelmes vagy hanem csak hirtelen fellángolás ami általában elég hamar elmúlik...
2012. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, 2 éve együtt a párommal. Nem fellángolás, de nagyon hullámzik.
2012. jún. 1. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is néha hullámzok, de ez csak felszíni hullámzás. A lényeg jóval mélyebben van, az pedig eddig nem változott :).
2012. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!